Filtri, kuriem uzticas. Tīrs ūdens katru dienu.
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Dators Captiva CAPTIVA PC Crucial-Gamescom-Edition 2025 Ryzen 5 9600X 16GB 1TB RTX5060 Ti bez OS
Preces apraksts ir izstrādes stadijā. Pārbaudiet specifikāciju, cenu un piegādes noteikumi pirms iegādes!
Captiva CAPTIVA PC Crucial-Gamescom-Edition 2025 ir galddators ar AMD Ryzen 5 9600X procesoru, 16 GB operatīvās atmiņas un 1 TB SSD datu glabātuvi. Sistēmu aprīkota ar NVIDIA RTX 5060 Ti videokarti, kurai ir 8 GB GDDR7 videopiemiņas, nodrošinot kvalitatīvu attēlu un stabilu kadru skaitu mūsdienu spēlēm un grafiskajiem darbiem. Dators tiek piegādāts bez operētājsistēmas, ļaujot lietotājam izvēlēties un uzstādīt vēlamo programmatūru.
Apvienojums no daudzkodolu Ryzen procesora, ātra NVMe SSD un spēcīgas RTX 5060 Ti videokartes sniedz līdzsvarotu veiktspēju gan vienvītņu, gan daudzvītņu uzdevumos. 16 GB operatīvā atmiņa atvieglo daudzuzdevumu veikšanu, savukārt 1 TB SSD nodrošina ātru sistēmas palaišanu un lietotņu ielādi. Bez iepriekš instalētas OS lietotājs var pilnībā kontrolēt draiveru versijas un konfigurāciju.
Uzstādiet izvēlēto operētājsistēmu un pēc tam lejupielādējiet jaunākos draiverus čipsetam un videokartei no AMD un NVIDIA oficiālajām vietnēm. Konfigurējiet BIOS/UEFI atbilstoši atmiņas un diska iestatījumiem, pēc tam veiciet sistēmas atjauninājumus. Spēlēm instalējiet spēļu platformas un atjauniniet GPU draiverus. Satura veidošanas uzdevumiem instalējiet nepieciešamās programmas un pārbaudiet aparatūras paātrinājuma iestatījumus, ja tie tiek atbalstīti.
Nodrošiniet laba korpusa dzesēšanu un novietojiet datoru uz stabilas, labi vēdinātas virsmas. Regulāri atjauniniet draiverus un BIOS/UEFI programmaparatūru. Ja plānojat intensīvu daudzuzdevumu veikšanu vai renderēšanu, apsveriet RAM palielināšanu līdz 32 GB. Veiciet regulāras svarīgu datu rezerves kopijas un pielāgojiet enerģijas profilus atbilstoši slodzei.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}