Dreame putekļsūcēji ātrai un efektīvai tīrīšanai!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Ugunsdzēšamais aparāts Carmotion pulveris BC 1 kg – pārnēsājams auto un mājai
Carmotion BC pulverveida 1 kg ugunsdzēšamais aparāts ir kompakts, pārnēsājams ierīce, paredzēta B klases (uzliesmojošas šķidrums) un C klases (elektriskie) ugunsgrēku dzēšanai. Tas ir piemērots drošībai transportlīdzekļos un mājās: neliels cilindrs ar pulvera dzēšanas šķidrumu, vienkārša manuāla aktivizācija un iespējas stiprināšanai ērtai uzglabāšanai un ātrai piekļuvei ārkārtas situācijās.
1 kg pulvera ugunsdzēšamais aparāts nodrošina līdzsvaru starp pārnēsājamību un dzēšanas spēju nelieliem ugunsgrēkiem. Kompaktais dizains ļauj to piestiprināt automašīnā vai novietot šaurā uzglabāšanas vietā, nodrošinot ātru piekļuvi. Pulveris ir efektīvs pret uzliesmojošu šķidrumu un elektrisko iekārtu izraisītiem ugunsgrēkiem, padarot ierīci daudzpusīgu dažādos riska apstākļos. Manuālā darbība samazina mehānisko sarežģījumu un atvieglo uzturēšanu, ja ierīce tiek glabāta pareizi.
Pirms lietošanas pārbaudiet, vai aparātam nav redzamu bojājumu un vai tas ir pareizi pieskrūvēts vai novietots. Piebraucot drošā attālumā no liesmām, turiet cilindru vertikāli, izņemiet drošinātāju vai plombu, mērķējiet uzliesmojuma pamatus un nospiediet sviru, lai atbrīvotu pulveri. Pārvietojiet uzgali no viena sāna uz otru, lai aptvertu pilnu degšanas zonu, līdz liesmas izzūd. Ja uguns ātri neapslāpst, evakuējiet cilvēkus un zvaniet ārkārtas dienestiem.
Glabājiet aparātu pieejamā vietā, aizsargātu no ekstremālām temperatūrām un tiešiem saules stariem. Regulāri pārbaudiet plombas, vispārējo stāvokli un, ja pieejams, spiediena rādītāju. Ievērojiet vietējos noteikumus par periodisku pārbaudi un apkopi. Lietojot pie elektriskām iekārtām, izmantojiet atbilstošus aizsardzības līdzekļus un pārliecinieties, ka ugunsdzēšamais aparāts atbilst paredzamajiem riskiem.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}