Tas ir saistīts ar ilgiem piegādes laikiem un garantijas ierobežojumiem.
Dreame putekļsūcēji ātrai un efektīvai tīrīšanai!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Kabeļu striptizētājs C.K Tools T3754
C.K Tools T3754 kabelu noņēmējs ir kompakts rokas instruments izolācijas precīzai noņemšanai no vadiem un kabeļiem. Tas ir paredzēts kabeļiem ar diametru no 0,3 mm līdz 5 mm, un kopējais garums ir 160 mm. Melni-sarkans ergonomisks korpuss un atsperu atvēršanas mehānisms nodrošina ērtu darbību. Mikroregulācija ļauj iegūt atkārtojamus rezultātus bez vadītāja bojājumiem.
Mikroregulācijas mehānisms ļauj precīzi kontrolēt griešanas dziļumu, lai nesabojātu vadītāju. Atsperu atvēršana samazina roku nogurumu un paātrina atkārtotas operācijas. Kompakts 160 mm garums un ergonomisks dizains uzlabo piekļuvi šaurās vietās un ērtu vienas rokas lietošanu. Instruments piemērots gan profesionāļiem, gan mājas meistariem.
Izvēlieties atbilstošu kabeļa diametru, iestatiet mikroregulāciju uz vajadzīgo izolācijas dziļumu, novietojiet kabeli griešanas žoklēs un saspiediet rokturus, lai pārgrieztu izolāciju. Atlaidiet instrumentu un velciet to prom no vadītāja, lai noņemtu izolāciju. Izmantojiet atsperu atvēršanu ātrākai pārlikšanai starp operācijām un atkārtojiet procedūru pēc nepieciešamības.
Pirms darbības pārbaudiet mikroregulācijas iestatījumu uz atgriezuma no tā paša kabeļa, lai pārliecinātos par pareizu dziļumu. Uzturiet asmeņus tīrus un regulāri pārbaudiet to stāvokli; ja asmeņi ir kļuvuši neslīpēti, nomainiet instrumentu vai asmeņus, lai izvairītos no vadītāja bojājumiem.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}