{{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Analogi un līdzīgi modeļi precei DIGITUS Daudzrežīmu patch vads LC/LC 3 m

DIGITUS Daudzrežīmu patch vads LC/LC 3 m Photo 1

Zemāk apskatāmi līdzīgi modeļi un alternatīvas pēc šīs preces parametriem

Daudzrežīmu optiskā patch vads DIGITUS LC/LC OM2 3 m I‑VH 50 µm duplex
Īss apraksts: DIGITUS daudzrežīmu optiskais patch vads ar LC‑LC savienotājiem, garums 3 m. OM2 daudzrežīmu šķiedra ar 50 µm serdeņu diametru un I‑VH kabelis, pilndupleksa režīmā. Paredzēts īsa attāluma datu savienojumiem LAN, serveru telpās un patch paneļos, nodrošina uzticamu savienojumu un ērtu uzstādīšanu.
Ražotājs: DIGITUS
Kategorija: Tīkla vadi
warranty
14 dienas preces atgriešanai Mēs esam pārliecināti par kvalitāti, bet, ja pirkums neder — jums ir 14 dienas, lai mierīgi atgrieztu preci.
shipping
Ātra piegāde Saņemiet pasūtījumus maksimāli ātri — līdz pašām durvīm, uz pakomātiem vai saņemšanas punktiem visā Latvijā un ES.
payment
Droši maksājumi Maksājiet tā, kā jums ērtāk: skaidrā naudā, ar VISA, MasterCard, Apple Pay, Google Pay, bankas pārskaitījumu vai 0% līzingu.
warranty
Kvalitāte kopš 2008. gada AiO.lv darbojas tirgū jau vairāk nekā 18 gadus un ir ieguvis uzticību — vairāk nekā 6000 patiesu pozitīvu atsauksmju Google.