header-product Digitus DN-82133 tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 1550 nm Multi režīms, Vi... 61.49 €
icon {{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Digitus DN-82133 tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 1550 nm Multi režīms, Viens režīms Melns

DIGITUS DN-82133 Photo 1
DIGITUS DN-82133 Photo 2
DIGITUS DN-82133 Photo 3
DIGITUS DN-82133 Photo 4
DIGITUS DN-82133 Photo 5
DIGITUS DN-82133 Photo 1
DIGITUS DN-82133 Photo 2
DIGITUS DN-82133 Photo 3
DIGITUS DN-82133 Photo 4
DIGITUS DN-82133 Photo 5
Sekojiet līdzi cenu izmaiņām Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām
Skatieties, kā samazinās cena

Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.

Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām

Digitus DN-82133 tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 1550 nm Multi režīms, Viens režīms Melns

{{email}}
Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām

Digitus DN-82133 tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 1550 nm Multi režīms, Viens režīms Melns

{{email}}
61.49 €
delivery
Klientu centrs
Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
02.07.2024
Bezmaksas
delivery
Ar ekspress kurjeru Lielgabarīta pasūtījuma gadījumā piegādes cena var palielināties!
04.07.2024
No 4.99 €
delivery
Piegāde līdz saņemšanas punktiem
Unisend / DPD Paku skapis / Omniva / Circle K / Latvijas Pasts pakomāts / Venipak Pickup / Venipak Locker / Latvijas Pasts nodaļa
04.07.2024
No 1.49 €
payment
Maksājumu veidi
Pārskaitījums, Bankas karte on-line, Apple Pay
Pieejams par cenu 61.49 €: 10 gab.
Kopumā pieejams pasūtīšanai: 89 gab.
Garantija: 2 gadi
Ražotājs: DIGITUS
Ražotāja kods: DN-82133
EAN kods: 4016032445753
Kopā lētāk
{{product.price | formatAmount}}
{{product.title}}
{{productBundle.reference.specialPrice | formatAmount}}
{{productBundle.title}}
{{productBundlePreviousPrice | formatAmount}}
{{productBundleSpecialPrice | formatAmount}}

Jūs ietaupāt {{productBundleYouSave | formatAmount}}

Informācija par produktu Digitus DN-82133 tīkla multivides pārveidotājs DN-82133

Galvenie parametri

Maksimālais datu pārraides ātrums:

1000 Mbit/s

Šķiedras kanāla pieslēgvieta:

2

Svars:

0.3 kg

Ethernet interfeisa tips:

Tīkls Gigabit Ethernet

Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums:

1000, 100

Optiskās šķiedras konektors:

SFP

Produkta krāsa:

Melns

Visi parametri

Tīklošana

Ethernet interfeisa tips:

Tīkls Gigabit Ethernet

Maksimālais datu pārraides ātrums:

1000 Mbit/s

Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums:

1000, 100

Datu pārsūtīšanas ātrums:

1250 Mbit/s

Šķiedras ethernet kabeļu tehnoloģija:

1000Base-X, 100BASE-X

Konvertora ievades interfeiss:

1000Base-X

Konvertora izvades interfeiss:

1000Base-X, 100Base-X
Savienojamība

Šķiedras kanāla pieslēgvieta:

2

Optiskās šķiedras konektors:

SFP

Savienojamības tehnoloģija:

Vadu

DC ieejas ligzda:

Darbības rādītāji

Viļņa garums:

1550 nm

Šķiedras režīma struktūra:

Multi režīms, Viens režīms

Atbalstītie šķiedras kabeļa diametri:

100/140, 62.5/125, 50/125, 10/125, 9/125, 8.7/125, 8.3/125
Dizains

Iekšējs:

LED indikatori:

Link, Jauda, Status, Aktivitāte

Produkta krāsa:

Melns

Izcelsmes valsts:

Ķīna
Svars&dimensijas

Svars:

0.3 kg

Augstums:

26 mm

Platums:

95 mm

Dziļums:

70 mm
Enerģijas pārvaldība

Enerģija patēriņš: Enerģijas patēriņš ieslēgtā veidā vatos.

3.5 W

Ieejas spriegums:

5

Ārējais jaudas adapteris:

Power over Ethernet (PoE):

Ieejas strāva:

1
Ārējās vides apstākļi

Darbības temperatūras amplitūda (T-T):

-10 - 55
Iepakojuma saturs

AC adaperis komplektā:

Ātrās instalācijas gids:

Loģistiskie dati

Oriģinālās kastes augstums:

254 mm

Oriģinālās kastes platums:

394 mm

Kastes svars (Master):

7000 g

Kastes garums (Master):

550 mm

Daudzums Master kastē:

20 pcs

Galvenās kārbas tilpums:

55041.8 cm³

Harmonizētās sistēmas (HS) kods:

85176990

Apvienotās Karalistes tirdzniecības tarifu kods:

85176200
Informācija par iepakojumu

Iepakojuma svars:

350 g

Iepakojuma dziļums:

250 mm

Iepakojuma augstums:

55 mm

Iepakojuma platums:

130 mm

Vienības apjoms:

1787.5 cm³

Apraksts

Mašīntulkošana. Rādīt oriģinālu

Apraksts

Digitus DN-82133. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1000 Mbit/s, Konvertora ievades interfeiss: 1000Base-X, Konvertora izvades interfeiss: 100Base-X, 1000Base-X. Optiskās šķiedras konektors: SFP, Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Viļņa garums: 1550 nm, Šķiedras režīma struktūra: Multi režīms, Viens režīms, Atbalstītie šķiedras kabeļa diametri: 8.3/125,8.7/125,9/125,10/125,50/125,62.5/125,100/140 µm. LED indikatori: Aktivitāte, Link, Jauda, Status, Produkta krāsa: Melns, Izcelsmes valsts: Ķīna. Ieejas spriegums: 5 V, Ieejas strāva: 1 A, Enerģija patēriņš: 3,5 W

Digitus DN-82133. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1000 Mbit/s, Konvertora ievades interfeiss: 1000Base-X, Konvertora izvades interfeiss: 100Base-X, 1000Base-X. Optiskās šķiedras konektors: SFP, Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Viļņa garums: 1550 nm, Šķiedras režīma struktūra: Multi režīms, Viens režīms, Atbalstītie šķiedras kabeļa diametri: 8.3/125,8.7/125,9/125,10/125,50/125,62.5/125,100/140 µm. LED indikatori: Aktivitāte, Link, Jauda, Status, Produkta krāsa: Melns, Izcelsmes valsts: Ķīna.

Iesakām
{{product.manufacturerName}}
{{product.categoryName}}
{{product.title}}
{{product.specialPrice}}
{{product.price}}
Līdzīgi produkti

{{highlightedFeature.featureTitle}}:

{{product.title}}
{{product.price}}

{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}

Noliktavā
Noliktava Pieejams Piegāde uz veikalu Pārdošanas cena
EU3 10 02.07.2024 Vislabākā piegāde 61.49 € Labākā cena
EU86 36 02.07.2024 Vislabākā piegāde 64.49 €
Pieejams tikai juridiskām personām
Noliktava Pieejams Piegāde uz veikalu Pārdošanas cena
EU4 33 16.07.2024 61.49 €
WH109 10 16.07.2024 79.49 €
61.49 €
Pieejams: 10
Piegādes datums: 02.07.2024 Vislabākā piegāde
Noliktava: EU3
64.49 €
Pieejams: 36
Piegādes datums: 02.07.2024 Vislabākā piegāde
Noliktava: EU86
Pieejams tikai juridiskām personām
61.49 €
Pieejams: 33
Piegādes datums: 16.07.2024
Noliktava: EU4
79.49 €
Pieejams: 10
Piegādes datums: 16.07.2024
Noliktava: WH109

Atsauksmes par preci DIGITUS DN-82133

Jautājumi par produktu DIGITUS DN-82133

Cik maksā DIGITUS DN-82133?

DIGITUS DN-82133 Jūs varat iegādāties AiO.lv interneta veikalā par 61.49 €.

Vai DIGITUS DN-82133 ir pieejama iegādei Rīgā?

DIGITUS DN-82133 Jūs varat iegādāties AiO.lv interneta veikalā par 61.49 €.

Vai DIGITUS DN-82133 ir pieejama iegādei?

Jā, šobrīd ir pieejami 89 gab.

Ja es iegādāšos DIGITUS DN-82133, cik ilgā laikā es saņemšu preci?

Ja veiksiet pasūtījumu šodien, tad DIGITUS DN-82133 saņemsiet 02.07.2024.

Cik ilga ir garantija DIGITUS DN-82133?

Garantijas periods ir 2 gadi.

Kur vērsties, ja ar DIGITUS DN-82133 rodas problēmas?

Ja DIGITUS DN-82133 tika pirkta AiO.lv interneta veikalā, tad varat vērsties SIA VSPRO klientu apkalpošanas nodaļā. Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā “Garantija” šeit.

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warranty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!