Pērc tagad – atlaides līdz 50%!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Eaton Z-PU/SS modulārā spiedpoga 16A 2NO
Eaton Z-PU/SS ir augstas kvalitātes modulāra spiedpoga, kas izstrādāta precīzai vadībai elektriskajās ķēdēs. Ierīce ir paredzēta uzstādīšanai uz DIN sliedes sadales skapjos un nodrošina manuālu pārslēgšanu ar 16A nominālo strāvu. Ar diviem normāli atvērtiem (2NO) kontaktiem šī ierīce nodrošina uzticamu darbību gan dzīvojamās, gan rūpnieciskās automatizācijas sistēmās, piedāvājot stabilu risinājumu apgaismojuma, ventilācijas vai signalizācijas sistēmu vadībai.
Šī modulārā spiedpoga izceļas ar kompaktu dizainu, kas ļauj efektīvi izmantot vietu uz DIN sliedes montāžas sistēmām. Konstrukcija uzsver izturību un uzstādīšanas vienkāršību, padarot to par iecienītu izvēli profesionālām elektrotehniskajām instalācijām. Ar 16A nominālo strāvu un diviem normāli atvērtiem kontaktiem ierīce piedāvā konsekventu elektrisko vadītspēju un ilgtermiņa darbības uzticamību, samazinot nepieciešamību pēc biežas apkopes prasīgās vadības sistēmās.
Šī ierīce nav paredzēta lielas jaudas induktīvo slodžu tiešai pārslēgšanai bez atbilstošiem kontaktoriem vai relejiem. Tāpat tā nav piemērota izmantošanai ārpus telpām, ja vien nav ievietota aizsargkorpusā ar atbilstošu IP aizsardzības klasi.
Eaton Z-PU/SS ir paredzēta uzstādīšanai uz standarta 35mm DIN sliedes sadales skapī vai vadības panelī. Pirms ierīces uzstādīšanas pārliecinieties, ka strāvas padeve ir atslēgta. Nostipriniet ierīci uz sliedes un pievienojiet elektriskos vadus spailēm saskaņā ar shēmu. Pēc uzstādīšanas spiedpoga nodrošina manuālu vadību, nospiežot izpildmehānismu, kas aizver abus normāli atvērtos kontaktus, lai noslēgtu ķēdi.
Regulāri pārbaudiet spaiļu savienojumus, lai pārliecinātos, ka tie paliek cieši un bez oksidācijas pazīmēm. Periodiski pārbaudiet spiedpogas funkcionalitāti, lai nodrošinātu vienmērīgu mehānisko darbību un uzticamu kontaktu aizvēršanos.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}