Filtri, kuriem uzticas. Tīrs ūdens katru dienu.
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Kafijas filtrs Finum 420.59.00 100 gab
Finum 420.59.00 kafijas filtri piegādāti iepakojumā ar 100 papīra filtriem, paredzēti tīrai un bez nogulsnēm brūvēšanai. Filtri ir vienreizlietojami un piemēroti lielākajai daļai pilienveida kafijas automātu un pour-over vafeļu trauku, kas izmanto standarta papīra konusveida filtrus. Filtru konstrukcija nodrošina noturīgu malto kafiju un ļauj pilnīgai garšu ekstrahēšanai.
Finum papīra filtri nodrošina konsekventu filtrāciju un vienkāršu utilizāciju pēc lietošanas. Papīra materiāls nodrošina līdzsvarotu ūdens plūsmu un filtrēšanu, lai saglabātu dzēriena skaidrību. Iepakojums ar 100 filtriem ir ērts mājas un mazu biroju lietošanai, nodrošinot higiēnisku, vienreizlietojamu risinājumu.
Ievietojiet vienu papīra filtru filtrs grozā vai konusā atbilstošā kafijas automātā vai pour-over ierīcē. Ielieciet malto kafiju filtrā atbilstoši vēlamajam kafijas un ūdens attiecībai, pēc tam lēnām uzlejiet karstu ūdeni vai ieslēdziet kafijas automātu. Pēc brūvēšanas izņemiet un izmest izmantoto filtru ar biezumiem. Ievērojiet kafijas automāta ražotāja ieteikumus optimālai brūvēšanai un ūdens temperatūrai.
Lai panāktu labākus rezultātus, izmantojiet svaigi maltu kafiju un nomainiet filtru pēc katras reizes. Uzglabājiet iepakojumu vēsā, sausā vietā, lai saglabātu papīra kvalitāti. Pour-over metodē ieteicams īsi izskalot filtru ar karstu ūdeni pirms malto kafijas pievienošanas, lai noņemtu papīra garšu un uzsildītu ierīci.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}