Dreame putekļsūcēji ātrai un efektīvai tīrīšanai!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Dimanta segmenta disks GEKO GEKO PROFI 350×8×32 mm (10 gab.)
Dimanta segmentdisku komplekts GEKO GEKO PROFI 350×8×32 mm (10 gab.) ir paredzēts profesionālai griešanai cietos būvmateriālos. Katram diskam ir segmentēts dimanta mala, kas piestiprināta pie tērauda serdes, nodrošinot efektīvu materiāla noņemšanu un kontrolētu dzesēšanu griešanas laikā. Diskus izmanto ar leņķa slīpripām un šķēres tipa griešanas iekārtām ar 32 mm stiprinājuma atveri.
Segmentētais profils ar dzesēšanas spraugām samazina aizsērēšanu un uztur griešanas ātrumu ilgākā darba laikā. Tērauda serde ar sabalansētu konstrukciju samazina vibrāciju, kas uzlabo griešanas precizitāti un samazina slodzi uz instrumentu. Optimizēta diska biezuma un segmenta augstuma kombinācija nodrošina līdzsvarotu veiktspēju starp ātrumu un izturību. Komplektā iekļauto 10 disku piegāde nodrošina rezerves un vienmērīgu darba plūsmu objektos.
Izmantojiet leņķa slīpripu vai šķēres tipa griešanas iekārtu, kas atbilst 32 mm stiprinājumam un atļautajam diska diametram un rotācijas ātrumam. Piestipriniet disku stingri, ievērojot instrumenta ražotāja norādījumus, un pārliecinieties par pareizu rotācijas virzienu. Grieziet ar vienmērīgu spiedienu un nesteidzieties; ļaujiet dimanta segmentiem strādāt bez pārmērīgas piepūles. Cietākiem vai biezākiem materiāliem veiciet vairākus seklākus griezumus. Pēc lietošanas pārbaudiet diskus uz plaisām, segamentu zudumu vai lieku spēku un bojātus diskus nomainiet.
Izmantojiet atbilstošu individuālo aizsardzību: aizsargbrilles, dzirdes aizsardzību, cimdus un putekļu masku vai respiratoru. Ja disks un iekārta to atļauj, izmantojiet slapjo griešanu; citādi nodrošiniet putekļu nosūkšanu un labu ventilāciju. Piestipriniet darba gabalu un nepārsniedziet atļauto apgriezienu skaitu diska drošai ekspluatācijai.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}