Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Metalizētas pērļu baloni Gemar AM50 13 cm — 100 gab.
Metalizētas pērļu baloni Gemar AM50 13 cm — 100 gab.
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Metalizētas pērļu baloni Gemar AM50 13 cm — 100 gab.
Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Metalizētas pērļu baloni Gemar AM50 13 cm — 100 gab.
Metalizētas pērļu baloni Gemar AM50 13 cm — 100 gab.
Iepakojums ar 100 Gemar AM50 lateksa baloniem ar perlamutra metālisku virsmu, katrs uzpūsts līdz 13 cm diametram. Perlamutra apdare nodrošina vienmērīgu spīdumu un samazinātu caurredzamību, piemērota piepildišanai ar gaisu vai hēliju. Salīdzinoši kompaktais izmērs un vienmērīgais formāts atvieglo lielu dekorāciju izveidi, virtenes un pušķus.
Perlamutra metāliskais pārklājums rada vienmērīgāku un izteiktāku spīdumu nekā parastie lateksa baloni, nodrošinot pieklusinātu, tomēr elegantu izskatu. 13 cm diametrs palīdz ietaupīt hēliju plūstošās kompozīcijās un labi der blīvām dekorācijām un galda centrpunktiem. Iepakojums ar 100 vienībām ļauj ātri un efektīvi noformēt pasākumu bez biežas papildus iegādes.
Uzpūtiet balonus līdz ieteiktajam 13 cm diametram, lai nodrošinātu vienmērīgu izskatu un paredzamu peldošā laiku hēlija gadījumā. Izmantojiet roku pumpi, elektrisko piepūšanas ierīci vai hēlija balonu atkarībā no nepieciešamā daudzuma un vai nepieciešama peldošā kompozīcija. Droši saitiet mezglus vai izmantojiet skavas, piesieniet lentas vai auklas, lai veidotu pušķus, virtenes un arkas. Nepārsūtiet ar hēliju, lai samazinātu šuvju spriegumu un pagarinātu laiku, kamēr baloni tur gāzi.
Glabājiet balonus vēsā, sausa vietā, aizsargātā no tiešas saules gaismas un asiem priekšmetiem. Lai panāktu vizuālu kontrastu, kombinējiet perlamutra metāliskos balonus ar matētiem vai caurspīdīgiem baloniem; āra uzstādēs izvēlieties vietas, kas pasargā no stipra vēja un lielas siltuma iedarbības, lai pagarinātu dekorāciju noturību.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}