Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Uzgaļu komplekts GRAPHITE PH2 x 25 mm 20 gab. (57H955)
Uzgaļu komplekts GRAPHITE PH2 x 25 mm 20 gab. (57H955)
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Uzgaļu komplekts GRAPHITE PH2 x 25 mm 20 gab. (57H955)
Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Uzgaļu komplekts GRAPHITE PH2 x 25 mm 20 gab. (57H955)
Uzgaļu komplekts GRAPHITE PH2 x 25 mm 20 gab. (57H955)
20 gab. GRAPHITE skrūvgrieža uzgaļu komplekts PH2 x 25 mm paredzēts Phillips PH2 skrūvēm. Katram uzgaļam ir 25 mm darba garums un standarta 1/4" sešstūra kāts, kas ir saderīgs ar uzgaļu turētājiem, rokasskrūvgriežiem un lielāko daļu akumulatora skrūvgriežu. Komplekts paredzēts montāžas, remonta un apkopju darbiem ar Phillips tipa skrūvēm.
Uzgaļi nodrošina konsekventu uzgalļa ģeometriju, kas labi pielāgojas Phillips PH2 skrūvēm, samazinot izslīdēšanu un nodilumu ikdienas darbā ar koku un mēbeļu montāžā. 1/4" sešstūra kāts nodrošina drošu turēšanu patronās un magnētiskajos turētājos, bet 25 mm garums ļauj ērti piekļūt šaurās vietās. Komplekts ar 20 gabaliem atbalsta nepārtrauktu darbu bez biežas nomaiņas.
Izvēlieties PH2 uzgali no komplekta un ievietojiet sešstūra kātu instrumenta turētājā vai patronā līdz fiksācijai. Novietojiet Phillips uzgali uz skrūves galviņas un pielieciet vienmērīgu aksiālu spiedienu, pagriežot instrumentu ar atbilstošu ātrumu materiālam un skrūves izmēram. Akumulatora skrūvgriežiem ieteicams izmantot pielāgotu griezes momentu, lai izvairītos no pārāk liela iedzīšanas vai galviņas bojāšanas. Neizmantotos uzgaļus glabājiet futrālī, lai aizsargātu uzgaļu galus.
Lietojiet PH2 x 25 mm uzgaļus ar atbilstoša izmēra Phillips skrūvēm un stabilu turētāju, lai samazinātu izslīdēšanu. Nomainiet uzgali, ja uzgalim parādās apaļums vai bojājumi, lai saglabātu skrūvju galviņu stāvokli un nodrošinātu konsekventus rezultātus.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}