Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Hager 12031404 slēdža rozete un rozete ar pārsegu
Hager 12031404 slēdža rozete un rozete ar pārsegu
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Hager 12031404 slēdža rozete un rozete ar pārsegu
Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Hager 12031404 slēdža rozete un rozete ar pārsegu
Hager 12031404 slēdža rozete un rozete ar pārsegu
Hager 12031404 sienas plāksne / slēdža vāciņš ir praktisks piederums, kas nodrošina sakoptu un drošu elektrisko slēdžu un kontaktligzdu montāžu. Produkts pieejams iepakojumā pa 10 gabaliem; katra plāksne nodrošina tīru virsmu uz sienas un aizsargā iekšējo vadu savienojumu no putekļiem un nejaušas piekļuves. Plāksnes sader ar standarta Eiropas slēdžu kārbām un piemērotas lietošanai dzīvojamās, komerciālās un vieglās rūpniecības vidēs.
Šīs sienas plāksnes nodrošina vienmērīgu izskatu un vienkāršu montāžu vairākās slēdžu vietās, kas samazina laiku lielāku projektu izpildei. Plāksnes nosedz stiprinājumu vietas un montāžas izgriezumus, uzlabojot elektrodrošību. Iepakojums ar desmit vienībām atvieglo vienotu dizainu vairākās telpās un nodrošina rezerves detaļas apkopes darbiem.
Pirms darbu uzsākšanas atslēdziet strāvas padevi attiecīgajam drošinātājam. Noņemiet esošo plāksni, atsukājot montāžas skrūves, pēc tam novietojiet Hager plāksni pār slēdzi vai kontaktligzdu tā, lai skrūvju vietas sakristu. Piestipriniet plāksni ar oriģinālajām vai komplektācijā esošajām skrūvēm, pārliecinoties, ka tā cieši pieguļ sienai bez plaisām. Ieslēdziet strāvu un pārbaudiet ierīču darbību. Vairāku moduļu uzstādīšanas gadījumā montējiet plāksnes secīgi, lai nodrošinātu vienmērīgu noformējumu.
Izmantojiet tikai ar savietojamām montāžas kārbām un ievērojiet vietējos elektroinstalācijas noteikumus. Mitrās vai ar lielu gaisa mitrumu zonas gadījumā izvēlieties plāksnes un stiprinājumus, kas paredzēti šādai videi, vai konsultējieties ar elektriķi.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}