{{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Atsauksmes par preci Kabeļu organizators Heckler Design T223 Melns 31.7mm x 31.7mm x 83mm

Kabeļu organizators Heckler Design T223 Photo 1
Īss preces apraksts: Heckler Design T223 kabeļu organizators ir paredzēts galdiem un tam ir stilīgs melns apdare. Tā kompaktais izmērs 31.7mm platumā, 31.7mm dziļumā un 83mm augstumā padara to par ideālu risinājumu kabeļu efektīvai pārvaldībai. Šis produkts palīdz uzturēt kārtību darba vietā, nodrošinot, ka kabeļi ir sakārtoti un viegli pieejami.
Ražotājs: heckler design
Kategorija: Cable Organizers
Atstājiet savu atsauksmi

Ja Jūs jau izmēģinājat šo produktu, lūgums atstāt savu atsauksmi. Būsim ļoti pateicīgi, ja varesiet aprakstīt dažus pozitīvus un negatīvus punktus. Jūsu pārskats palīdzēs citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli.

Lūdzu, ņemiet vērā:
  • atsauksmei jāattiecas tikai uz preci (nevis uz veikalu, piegādi vai pārdevēju);
  • aprakstiet savu personīgo pieredzi, lietojot preci, tās priekšrocības un iespējamos trūkumus;
  • atsauksmei jābūt korektai un saturīgai;
  • necenzēta leksika, apvainojumi un personu pieminēšana nav atļauta.
Paldies, ka ar savu viedokli palīdzat citiem pircējiem!

Šai precei vēl nav atsauksmju. Esiet pirmais, kurš atstāj atsauksmi un piedalieties balvu izlozē no AiO.lv

Jūsu vērtējums
{{errors.rating}}
Vārds
{{errors.full_name}}
E-pasts
{{errors.email}}
Paskaidrojiet detalizētāk

, lai pievienotu attēlu.

, lai rediģētu savu atsauksmi
{{errors.recaptchaResponse}}
warranty
14 dienas preces atgriešanai Mēs esam pārliecināti par kvalitāti, bet, ja pirkums neder — jums ir 14 dienas, lai mierīgi atgrieztu preci.
shipping
Ātra piegāde Saņemiet pasūtījumus maksimāli ātri — līdz pašām durvīm, uz pakomātiem vai saņemšanas punktiem visā Latvijā un ES.
payment
Droši maksājumi Maksājiet tā, kā jums ērtāk: skaidrā naudā, ar VISA, MasterCard, Apple Pay, Google Pay, bankas pārskaitījumu vai 0% līzingu.
warranty
Kvalitāte kopš 2008. gada AiO.lv darbojas tirgū jau vairāk nekā 18 gadus un ir ieguvis uzticību — vairāk nekā 6000 patiesu pozitīvu atsauksmju Google.