Filtri, kuriem uzticas. Tīrs ūdens katru dienu.
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Helios UV-mix 80W 230V E27 R95SAT UV-A UV-B IR spuldze
Helios UV-mix 80W 230V E27 R95SAT spuldze ir specializēts gaismas avots, kas izstrādāts UV-A, UV-B un infrasarkanā starojuma kombinācijas izstarošanai. Šī reflektora spuldze, kas paredzēta terapeitiskiem un labsajūtas mērķiem, nodrošina līdzsvarotu spektru, kas piemērots gaismas terapijai mājas apstākļos. R95 forma nodrošina efektīvu gaismas sadalījumu, padarot to par uzticamu rīku mērķtiecīgai iedarbībai ar nemainīgiem parametriem visā 3000 stundu kalpošanas laikā.
Šī spuldze piedāvā būtisku priekšrocību, apvienojot vairākus starojuma veidus vienā ērtā ierīcē ar standarta E27 pamatni. Apvienojot UV-A, UV-B un infrasarkano gaismu, tā nodrošina visaptverošu risinājumu lietotājiem, kuri meklē kompaktu ierīci veselības procedūrām. Izturīgā konstrukcija un standarta pamatne ļauj viegli uzstādīt spuldzi saderīgos gaismekļos, savukārt ilgais kalpošanas laiks nodrošina, ka tā paliks par uzticamu jūsu mājas veselības aprīkojuma sastāvdaļu ilgā laika posmā.
Šī spuldze nav paredzēta vispārējai telpu apgaismošanai. Tā nav piemērota arī personām ar medicīniskām kontrindikācijām pret UV starojumu vai cilvēkiem ar paaugstinātu jutību pret ultravioleto starojumu.
Lai izmantotu Helios UV-mix spuldzi, pārliecinieties, ka tā ir uzstādīta saderīgā E27 ligzdā, kas paredzēta spuldzes jaudas patēriņam. Novietojiet spuldzi ražotāja ieteiktajā attālumā no apstrādājamās zonas, lai nodrošinātu drošu un efektīvu iedarbību. Vienmēr ievērojiet sesiju ilguma norādījumus, lai izvairītos no pārmērīgas apstarošanas. Pirms spuldzes izņemšanas vai nomaiņas pārliecinieties, ka ierīce ir izslēgta un pilnībā atdzisusi.
Vienmēr ievērojiet ieteicamo iedarbības laiku un distanci, lai saglabātu drošību. Izvairieties no tieša acu kontakta ar gaismas avotu un pārliecinieties, ka uz apstrādājamās ādas zonas nav vielu, kas varētu negatīvi reaģēt uz ultravioleto vai infrasarkano starojumu.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}