Pērc tagad – atlaides līdz 50%!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Pārvaldāms slēdzis HPE Aruba Networking CX 8100 40x10G Base-T 8x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28
HPE Aruba Networking CX 8100 sērijas pārvaldāmie slēdži ir L3 klases ierīces, paredzētas kampausa kodolam, agregācijas slāņiem un Top-of-Rack datu centra izvietojumiem. CX 8100 darbojas ar AOS-CX programmatūru, nodrošina iebūvētu tīkla analītiku katrā slēdzī, programmējamību ar REST API un Python, kā arī noturības funkcijas, kas samazina pakalpojuma pārtraukumus plānotu un neplānotu vadības plāna notikumu laikā. Aprakstītais variantā ir 40x10G Base-T porti, 8x10G SFP+ un 4x40/100G QSFP28 porti ar 1760 Gbit/s pārslēgšanas kapacitāti.
Modulārā cloud-native arhitektūra ar AOS-CX izmanto mikropakalpojumus un sinhronizēta stāvokļa mehānismu, lai nodrošinātu lielāku kļūmju izturību un augstu pieejamību. Iebūvētais Aruba Network Analytics Engine sniedz tiešas telemetrijas iespējas un atvieglo problēmu novēršanu, bet REST API, Python skripti un Aruba Fabric Composer atvieglo automatizāciju un orķestrāciju. Aruba VSX nodrošina kontrolplāna redundanci starp šasijām.
Uzstādiet slēdzi standarta 1U rūpnieciskajā statnē, pievienojiet barošanu un tīkla savienojumus atbilstoši kabeļu plānam. Veiciet sākotnējo konfigurāciju, izmantojot AOS-CX CLI vai REST API, vai izmantojiet Aruba Fabric Composer, lai automatizētu fabric izvietošanu un ikdienas pārvaldību. Konfigurējiet VLAN, maršrutēšanu un QoS atbilstoši jūsu tīkla topoloģijai un aktivizējiet NAE telemetriju, lai iegūtu reāllaika datus par tīkla darbību un atvieglotu problēmu novēršanu.
Lai nodrošinātu augstu pieejamību, izvietojiet CX 8100 slēdžus Aruba VSX konfigurācijā uz divām šasijām ar kontrolplāna sinhronizāciju. Izvēlieties 10G Base-T savienojumus gala ierīcēm un SFP+/QSFP28 optiskos savienojumus augstākai joslas platumam un lielākiem attālumiem. Regulāri vāciet telemetriju un saglabājiet laika rindas datu bāzē, lai analizētu tendences un plānotu kapacitāti.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}