Dreame putekļsūcēji ātrai un efektīvai tīrīšanai!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
HTI autoceļš Dinosaurusa skelets — krāsu maiņas Galvaskausa kalns ar 2 Teamsterz sacīkšu mašīnām (1417431)
HTI Car Track Dinosaur Skeleton Color Change Skull Mountain ar 2 Teamsterz sacīkšu automašīnām ir tematiskā sacīkšu trase ar skeleta galvaskausu kā centru, kura virsma maina krāsu kontaktā ar ūdeni vai temperatūras izmaiņu ietekmē. Komplektā ir trases posmi un tramplīni, kas ļauj izveidot sacīkšu līnijas, lēcienus un īsus cilpu elementus. Konstrukcija paredzēta uzstādei uz galda vai cita stabila virsmas, aizņem nelielu platību.
Skeleta temats ar krāsu maiņas efektu nodrošina vizuālu interesi un interaktīvu elementu bez sarežģītas elektronikas. Divas Teamsterz sacīkšu automašīnas komplektā nodrošina tūlītēju spēles sākumu. Trases moduļi un tramplīni ļauj pielāgot konfigurāciju, veicinot praktiskas iemaņas, roku un acu koordināciju un radošu spēli.
Savienojiet trases posmus, tramplīnus un pamatni uz stabilas un vienmērīgas virsmas, sekojot pievienotajai montāžas pamācībai. Novietojiet galvaskausa kalnu centrā vai izvēlētā vietā un pieslēdziet apkārtējos trases elementus, izveidojot starta un finiša zonas vai slēgtu maršrutu. Lai aktivizētu krāsu maiņas efektu, rīkojieties saskaņā ar ražotāja norādījumiem — parasti uzklājot ūdeni atbilstošā temperatūrā uz paredzētās virsmas — pēc tam novietojiet Teamsterz automašīnas startā un palaidiet tās pa trasi. Uzraugiet jaunāku bērnu spēli un nepieļaujiet sīku detaļu norīšanu.
Novietojiet komplektu uz stabilas, līdzenas virsmas un saglabājiet krāsu maiņas laukumu sausā, kad neizmantojat efektu, lai saglabātu virsmas kvalitāti. Paplašiniet spēli, pievienojot citus savietojamus trases elementus un automašīnas; neizmantot nesavietojamas detaļas, kas var nepiestiprināties droši. Regulāri pārbaudiet detaļas nodiluma vai bojājumu gadījumā un noņemiet bojātas daļas drošības nodrošināšanai.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}