header-product Intellinet 507332 tīlkla mediju pārveidotājs 100 Mbit/s 1310 nm Viens režīms 42.99 €
icon {{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Intellinet 507332 tīlkla mediju pārveidotājs 100 Mbit/s 1310 nm Viens režīms

INTELLINET 507332 Photo 1
INTELLINET 507332 Photo 2
INTELLINET 507332 Photo 3
INTELLINET 507332 Photo 4
INTELLINET 507332 Photo 5
INTELLINET 507332 Photo 6
INTELLINET 507332 Photo 7
INTELLINET 507332 Photo 1
INTELLINET 507332 Photo 2
INTELLINET 507332 Photo 3
INTELLINET 507332 Photo 4
INTELLINET 507332 Photo 5
INTELLINET 507332 Photo 6
INTELLINET 507332 Photo 7
Sekojiet līdzi cenu izmaiņām Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām
Skatieties, kā samazinās cena

Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.

Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām

Intellinet 507332 tīlkla mediju pārveidotājs 100 Mbit/s 1310 nm Viens režīms

{{email}}
Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām

Intellinet 507332 tīlkla mediju pārveidotājs 100 Mbit/s 1310 nm Viens režīms

{{email}}
42.99 €
delivery
Klientu centrs
Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
02.07.2024
Bezmaksas
delivery
Ar ekspress kurjeru Lielgabarīta pasūtījuma gadījumā piegādes cena var palielināties!
04.07.2024
No 4.99 €
delivery
Piegāde līdz saņemšanas punktiem
Unisend / DPD Paku skapis / Omniva / Circle K / Latvijas Pasts pakomāts / Venipak Pickup / Venipak Locker / Latvijas Pasts nodaļa
04.07.2024
No 1.49 €
payment
Maksājumu veidi
Pārskaitījums, Bankas karte on-line, Apple Pay
Pieejams par cenu 42.99 €: 1 gab.
Kopumā pieejams pasūtīšanai: 29 gab.
Kopā lētāk
{{product.price | formatAmount}}
{{product.title}}
{{productBundle.reference.specialPrice | formatAmount}}
{{productBundle.title}}
{{productBundlePreviousPrice | formatAmount}}
{{productBundleSpecialPrice | formatAmount}}

Jūs ietaupāt {{productBundleYouSave | formatAmount}}

Informācija par produktu INTELLINET 507332

Galvenie parametri

Maksimālais datu pārraides ātrums:

100 Mbit/s

Maksimālais pārskaitījums attālums:

20000 m

Svars:

0.18 kg

Ethernet interfeisa tips:

Ātrais Ethernet

Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums:

100, 10

Optiskās šķiedras konektors:

SC

Visi parametri

Tīklošana

Ethernet interfeisa tips:

Ātrais Ethernet

Maksimālais datu pārraides ātrums:

100 Mbit/s

Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums:

100, 10

Tīkla standarts:

IEEE 802.3u, IEEE 802.3

Auto MDI/MDI-X:

Abpusējās drukāšanas sistēma:

Pilns

Konvertora ievades interfeiss:

100Base-TX, 100BASE-FX

Konvertora izvades interfeiss:

100Base-FX
Savienojamība

Optiskās šķiedras konektors:

SC
Darbības rādītāji

Maksimālais pārskaitījums attālums:

20000 m

Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF):

100000 h

Viļņa garums:

1310 nm

Jutīgums:

-32 decibeli uz milivatu

Šķiedras režīma struktūra:

Viens režīms
Dizains

Iekšējs:

Sertifikācija:

FCC B, CE

LED indikatori:

Aktivitāte, Link, Jauda

Apvalka materiāls:

Metāls
Svars&dimensijas

Svars:

0.18 kg

Augstums:

26 mm

Platums:

70 mm

Dziļums:

105 mm
Enerģijas pārvaldība

Ieejas spriegums:

5

Ārējais jaudas adapteris:

Ieejas strāva:

1

Strāvas patēriņš (maks):

5 W
Ārējās vides apstākļi

Darbības relatīvā mitruma amplitūda:

10 - 90

Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T):

-45 - 70

Darbības temperatūras amplitūda (T-T):

0 - 50
Iepakojuma saturs

AC adaperis komplektā:

Manuāls:

Loģistiskie dati

Harmonizētās sistēmas (HS) kods:

85176990

Apraksts

Mašīntulkošana. Rādīt oriģinālu

Apraksts

Intellinet 507332. Maksimālais datu pārraides ātrums: 100 Mbit/s, Konvertora ievades interfeiss: 100BASE-FX, 100Base-TX, Konvertora izvades interfeiss: 100Base-FX. Optiskās šķiedras konektors: SC. Maksimālais pārskaitījums attālums: 20000 m, Viļņa garums: 1310 nm, Šķiedras režīma struktūra: Viens režīms. LED indikatori: Aktivitāte, Link, Jauda, Apvalka materiāls: Metāls, Sertifikācija: FCC B, CE. Ieejas spriegums: 5 V, Ieejas strāva: 1 A, Strāvas patēriņš (maks): 5 W

Mašīntulkošana.
Iesakām
{{product.manufacturerName}}
{{product.categoryName}}
{{product.title}}
{{product.specialPrice}}
{{product.price}}
Līdzīgi produkti

{{highlightedFeature.featureTitle}}:

{{product.title}}
{{product.price}}

{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}

Noliktavā
Noliktava Pieejams Piegāde uz veikalu Pārdošanas cena
EU3 1 02.07.2024 Vislabākā piegāde 42.99 € Labākā cena
Pieejams tikai juridiskām personām
Noliktava Pieejams Piegāde uz veikalu Pārdošanas cena
EU4 26 16.07.2024 42.99 €
EU7 1 30.07.2024 55.49 €
WH109 1 16.07.2024 58.49 €
42.99 €
Pieejams: 1
Piegādes datums: 02.07.2024 Vislabākā piegāde
Noliktava: EU3
Pieejams tikai juridiskām personām
42.99 €
Pieejams: 26
Piegādes datums: 16.07.2024
Noliktava: EU4
55.49 €
Pieejams: 1
Piegādes datums: 30.07.2024
Noliktava: EU7
58.49 €
Pieejams: 1
Piegādes datums: 16.07.2024
Noliktava: WH109

Atsauksmes par preci INTELLINET 507332

Jautājumi par produktu INTELLINET 507332

Cik maksā INTELLINET 507332?

INTELLINET 507332 Jūs varat iegādāties AiO.lv interneta veikalā par 42.99 €.

Vai INTELLINET 507332 ir pieejama iegādei Rīgā?

INTELLINET 507332 Jūs varat iegādāties AiO.lv interneta veikalā par 42.99 €.

Vai INTELLINET 507332 ir pieejama iegādei?

Jā, šobrīd ir pieejami 29 gab.

Ja es iegādāšos INTELLINET 507332, cik ilgā laikā es saņemšu preci?

Ja veiksiet pasūtījumu šodien, tad INTELLINET 507332 saņemsiet 02.07.2024.

Cik ilga ir garantija INTELLINET 507332?

Garantijas periods ir 2 gadi.

Kur vērsties, ja ar INTELLINET 507332 rodas problēmas?

Ja INTELLINET 507332 tika pirkta AiO.lv interneta veikalā, tad varat vērsties SIA VSPRO klientu apkalpošanas nodaļā. Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā “Garantija” šeit.

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warranty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!