JBL skaļruņi un austiņas tīrai un dziļai skaņai!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Bronzera stiks IsaDora 02 Mocha — sviesta-krēmveida formula, tonis Mocha, 6 g
IsaDora bronzera stienis 02 Mocha ir krēmveida — sviestaina tekstūra kompakta 6 g iepakojumā. Produkts paredzēts ātrai un precīzai uzklāšanai uz vaigu kauliem, tempļiem un žokļa līnijas, lai piešķirtu siltu, dabisku saules pieskāriena efektu. Stiena formāts atvieglo konturēšanu un ātras kosmētikas korekcijas ceļojumos.
Sviestainā krēmveida tekstūra ieplūst ādā, nodrošinot vienmērīgu pārklājumu bez asām malām un vieglu izkliedēšanu ar pirkstiem, otiņu vai sūkli. Kompakts stienis ir ērts ceļošanai un precīzai uzklāšanai. Mocha tonis piešķir mīkstu siltumu un palīdz izcelt sejas kontūras dabiskā veidā.
Krēmveida — sviestainā tekstūra var būt mazāk piemērota ļoti taukainai ādai, ja nepieciešams pilnīgi matēts un ilgnoturīgs rezultāts. Ja meklējat pulverveida finišu vai ļoti intensīvu konturēšanu, varbūt labāk izvēlēties ļoti pigmentētu pulveri vai blīvāku krēmproduktu.
Uzklājiet tieši no stieņa īsiem, kontrolētiem vilcieniem dobumos pie vaigu kauliem, gar žokļa līniju un tempļos. Izkliedējiet produktu ar tīriem pirkstiem, blīvu otiņu vai kosmētikas sūkli, līdz malas izzūd un krāsa izskatās dabiska. Slāņojiet pakāpeniski, lai palielinātu intensitāti, un pēc vēlēšanās nostipriniet ar caurspīdīgu pūderi, ja vēlaties ilgnoturīgāku efektu.
Uzklājiet taupīgi un tūlītīgi izkliedējiet, lai iegūtu dabisku izskatu. Ja nepieciešama ilgāka noturība, nostipriniet spīdīgākās zonas ar caurspīdīgu pūderi.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}