header-product Lancom Systems SFP-SX-LC1 tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/... 1,019.49 €
icon {{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Lancom Systems SFP-SX-LC1 tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s 850 nm

Lancom 60184 Photo 1
Sekojiet līdzi cenu izmaiņām Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām
Skatieties, kā samazinās cena

Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.

Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām

Lancom Systems SFP-SX-LC1 tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s 850 nm

{{email}}
Vai sekojat līdzi cenu izmaiņām

Lancom Systems SFP-SX-LC1 tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s 850 nm

{{email}}
1,019.49 €
delivery
Klientu centrs
Ķengaraga iela 2b, Rīga, Latvija, LV-1063
16.07.2024
Bezmaksas
delivery
Ar ekspress kurjeru Lielgabarīta pasūtījuma gadījumā piegādes cena var palielināties!
18.07.2024
No 4.99 €
delivery
Piegāde līdz saņemšanas punktiem
Unisend / DPD Paku skapis / Omniva / Circle K / Latvijas Pasts pakomāts / Venipak Pickup / Venipak Locker / Latvijas Pasts nodaļa
18.07.2024
No 1.49 €
payment
Maksājumu veidi
Skaidrā naudā, Pārskaitījums, Bankas karte on-line, Apple Pay, Līzings
Prece pieejama tikai juridiskām personām ar bezskaidras naudas apmaksu.
Pieejams par cenu 1,019.49 €: 8 gab.
Kopumā pieejams pasūtīšanai: 18 gab.
Pieejams privātiem klientiem par cenu 1,064.99 €: 8 gab.
Līzings juridiskai personai: no 35.48 €/mēn.
Garantija: 2 gadi
Ražotājs: Lancom
Ražotāja kods: 60184
EAN kods: 4044144601842
Kopā lētāk
{{product.price | formatAmount}}
{{product.title}}
{{productBundle.reference.specialPrice | formatAmount}}
{{productBundle.title}}
{{productBundlePreviousPrice | formatAmount}}
{{productBundleSpecialPrice | formatAmount}}

Jūs ietaupāt {{productBundleYouSave | formatAmount}}

Informācija par produktu Lancom Systems SFP-SX-LC1 network transceiver module 60184

Galvenie parametri

Maksimālais datu pārraides ātrums:

1000 Mbit/s

Maksimālais pārskaitījums attālums:

550 m

Optiskās šķiedras konektors:

LC

Produkta krāsa:

Tērauds

Visi parametri

Interfeisa tips:

SFP

Iekļauto produktu skaits:

10 pcs

SFP veids raiduztvērēja veids:

Fiber optic
Tīklošana

Maksimālais datu pārraides ātrums:

1000 Mbit/s

Šķiedras ethernet kabeļu tehnoloģija:

1000BASE

Abpusējās drukāšanas sistēma:

Pilns
Savienojamība

Optiskās šķiedras konektors:

LC
Darbības rādītāji

Maksimālais pārskaitījums attālums:

550 m

Viļņa garums:

850 nm

Atbalstītie šķiedras kabeļa diametri:

62.5/125
Dizains

Produkta krāsa:

Tērauds
Loģistiskie dati

Harmonizētās sistēmas (HS) kods:

85369010

Apraksts

Mašīntulkošana. Rādīt oriģinālu

Apraksts

Lancom Systems SFP-SX-LC1. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 1000 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP. Produkta krāsa: Tērauds. Iekļauto produktu skaits: 10 pcs

Iesakām
{{product.manufacturerName}}
{{product.categoryName}}
{{product.title}}
{{product.specialPrice}}
{{product.price}}
Līdzīgi produkti

{{highlightedFeature.featureTitle}}:

{{product.title}}
{{product.price}}

{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}

Noliktavā
Noliktava Pieejams Piegāde uz veikalu Pārdošanas cena
EU3 8 02.07.2024 Vislabākā piegāde 1,064.99 €
Pieejams tikai juridiskām personām
Noliktava Pieejams Piegāde uz veikalu Pārdošanas cena
WH109 8 16.07.2024 1,019.49 € Labākā cena
EU9 2 02.07.2024 Vislabākā piegāde 1,060.99 €
1,064.99 €
Pieejams: 8
Piegādes datums: 02.07.2024 Vislabākā piegāde
Noliktava: EU3
Pieejams tikai juridiskām personām
1,019.49 €
Pieejams: 8
Piegādes datums: 16.07.2024
Noliktava: WH109
1,060.99 €
Pieejams: 2
Piegādes datums: 02.07.2024 Vislabākā piegāde
Noliktava: EU9

Atsauksmes par preci Lancom 60184

Jautājumi par produktu Lancom 60184

Cik maksā Lancom 60184?

Lancom 60184 Jūs varat iegādāties AiO.lv interneta veikalā par 1,019.49 €.

Vai Lancom 60184 ir pieejama iegādei Rīgā?

Lancom 60184 Jūs varat iegādāties AiO.lv interneta veikalā par 1,019.49 €.

Vai Lancom 60184 ir pieejama iegādei?

Jā, šobrīd ir pieejami 18 gab.

Ja es iegādāšos Lancom 60184, cik ilgā laikā es saņemšu preci?

Ja veiksiet pasūtījumu šodien, tad Lancom 60184 saņemsiet 16.07.2024.

Cik ilga ir garantija Lancom 60184?

Garantijas periods ir 2 gadi.

Kur vērsties, ja ar Lancom 60184 rodas problēmas?

Ja Lancom 60184 tika pirkta AiO.lv interneta veikalā, tad varat vērsties SIA VSPRO klientu apkalpošanas nodaļā. Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā “Garantija” šeit.

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warranty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!