Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Matu veidošanas šķidrums Loton uzpilde 125 ml — 410849
Matu veidošanas šķidrums Loton uzpilde 125 ml — 410849
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Matu veidošanas šķidrums Loton uzpilde 125 ml — 410849
Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Matu veidošanas šķidrums Loton uzpilde 125 ml — 410849
Matu veidošanas šķidrums Loton uzpilde 125 ml — 410849
Loton matu veidošanas šķidruma papildpudele 125 ml ir šķidras konsistences līdzeklis matu veidošanai un fiksēšanai. Piegādāts kā papildpudele, kas paredzēta uzpildei saderīgos dozatoros vai atkārtoti izmantojamos pudelēs, tas piemērots ikdienas lietošanai, nodrošinot kontrolētu fiksāciju un vieglu matu ieveidošanu dažādiem matu tipiem. 125 ml ietilpība ir kompakta un samazina iepakojuma atkritumus.
Loton šķidrais stailings nodrošina līdzsvarotu fiksāciju ar kustīgumu, ļaujot modelēt matu sakārtojumu bez pārlieka stīvuma. Papildpudeļu formāts ir praktisks un ekonomisks risinājums, ja vēlaties uzpildīt esošu dozatoru, nevis iegādāties jaunu trauku. Šķidrā tekstūra labi izplatās pa matiem, atvieglojot uzklāšanu un nodrošinot paredzamu rezultātu uz īsiem un vidēji gariem matiem.
Uzlejiet 125 ml papildpudeli saderīgā dozatorā vai atkārtoti izmantojamā pudelē, ievērojot dozatora ražotāja norādījumus. Uzklājiet nelielu daudzumu uz nosusinātiem vai sausajiem matiem un vienmērīgi izkliedējiet ar pirkstiem vai ķemmi no saknēm līdz galiem. Veidojiet vēlamo frizūru un ļaujiet līdzeklim nožūt; nepieciešamības gadījumā uzklājiet atkārtoti, lai pastiprinātu fiksāciju. Izvairieties no saskares ar acīm — ja produkts nonāk acīs, skalojiet ar ūdeni.
Ja jums ir jutīga galvas āda vai lietojat produktu pirmo reizi, vispirms izmēģiniet nelielā matu šķipsnā. Uzglabājiet papildpudeli vēsā, sausā vietā, prom no tiešiem saules stariem, un cieši aizveriet vāciņu pēc lietošanas.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}