{{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Analogi un līdzīgi modeļi precei Marc Jacobs Daisy dāvanu komplekts 100 ml + 75 ml + 10 ml

Marc Jacobs Daisy dāvanu komplekts 100 ml + 75 ml + 10 ml Photo 1

Zemāk apskatāmi līdzīgi modeļi un alternatīvas pēc šīs preces parametriem

Marc Jacobs Daisy dāvanu komplekts: tualetes ūdens 100 ml, ķermeņa losjons 75 ml un miniatūra 10 ml
Īss apraksts: Izbaudiet ikonisko Marc Jacobs Daisy ziedu aromātu ar šo dāvanu komplektu. Tajā ietilpst 100 ml tualetes ūdens, 75 ml mitrinošs ķermeņa losjons un ērta 10 ml miniatūra ceļojumiem. Šis komplekts apvieno svaigo Daisy aromātu ar ādas kopšanas līdzekļiem, padarot to par lielisku izvēli gan dāvināšanai, gan ikdienas lietošanai.
Ražotājs: marc jacobs
Kategorija: Unisex smaržas
Jaunums
marc jacobs
Unisex smaržas
Marc Jacobs Perfect set (EDP 50 ml + Body Lotion 75 ml)
Piegāde: 03.08.2026
143.99 €
warranty
14 dienas preces atgriešanai Mēs esam pārliecināti par kvalitāti, bet, ja pirkums neder — jums ir 14 dienas, lai mierīgi atgrieztu preci.
shipping
Ātra piegāde Saņemiet pasūtījumus maksimāli ātri — līdz pašām durvīm, uz pakomātiem vai saņemšanas punktiem visā Latvijā un ES.
payment
Droši maksājumi Maksājiet tā, kā jums ērtāk: skaidrā naudā, ar VISA, MasterCard, Apple Pay, Google Pay, bankas pārskaitījumu vai 0% līzingu.
warranty
Kvalitāte kopš 2008. gada AiO.lv darbojas tirgū jau vairāk nekā 18 gadus un ir ieguvis uzticību — vairāk nekā 6000 patiesu pozitīvu atsauksmju Google.