{{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Analogi un līdzīgi modeļi precei MICROCHIP Micro Chip Cleanser PR 100 ml

MICROCHIP Micro Chip Cleanser PR 100 ml Photo 1

Zemāk apskatāmi līdzīgi modeļi un alternatīvas pēc šīs preces parametriem

Tīrīšanas līdzeklis MICROCHIP Micro Chip Cleanser PR 100 ml — aerosols elektronikas kontaktiem un PCB
Īss apraksts: Micro Chip Cleanser PR no MICROCHIP ir 100 ml tīrīšanas šķidrums, paredzēts netīrumu, lodmetāla atlikumu un piesārņojumu noņemšanai no elektronisku kontaktu, komponentu un drukāto shēmu. Iepakots 100 ml tvertnē, piemērots apkopes un remontdarbiem, kontaktu tīrīšanai, plata sagatavošanai pirms lodēšanas un elektronikas kopšanai.
Ražotājs: MICROCHIP
Kategorija: Tīrīšanas līdzekļi
MICROCHIP
Tīrīšanas līdzekļi
Izopropilspirta tīrītājs MICROCHIP CLEANSER-IPA/100 100 ml
Piegāde: 15.07.2026
7.99 €
MICROCHIP
Tīrīšanas līdzekļi
Šķidrums drukāto shēmu tīrīšanai MICROCHIP 1000 ml (MPN 5032)
Piegāde: 17.07.2026
13.49 €
warranty
14 dienas preces atgriešanai Mēs esam pārliecināti par kvalitāti, bet, ja pirkums neder — jums ir 14 dienas, lai mierīgi atgrieztu preci.
shipping
Ātra piegāde Saņemiet pasūtījumus maksimāli ātri — līdz pašām durvīm, uz pakomātiem vai saņemšanas punktiem visā Latvijā un ES.
payment
Droši maksājumi Maksājiet tā, kā jums ērtāk: skaidrā naudā, ar VISA, MasterCard, Apple Pay, Google Pay, bankas pārskaitījumu vai 0% līzingu.
warranty
Kvalitāte kopš 2008. gada AiO.lv darbojas tirgū jau vairāk nekā 18 gadus un ir ieguvis uzticību — vairāk nekā 6000 patiesu pozitīvu atsauksmju Google.