Filtri, kuriem uzticas. Tīrs ūdens katru dienu.
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Hibrīda nagu laka NEONAIL Chillout Walk 7,2 ml
NEONAIL Chillout Walk 7,2 ml ir hibrīda (gela) nagu laka, kas paredzēta cietināšanai ar UV/LED lampu. Produkts nodrošina spīdīgu, ilgnoturīgu pārklājumu ar uzlabotu noturību pret lobīšanos salīdzinājumā ar parastajām lakām. 7,2 ml pudelītē pieejamais tonis ir piemērots gan profesionālai lietošanai salonos, gan mājas manikīram hibrīda sistēmās, kur nepieciešama lampas cietināšana.
Hibrīdformula apvieno palielinātu izturību un ilgstošu spīdumu, saglabājot ērtu uzklāšanu ar otu līdzīgi kā klasiskā laka. Cietināšana ar UV/LED lampu nodrošina ātru sacietēšanu un ilgāku nolietojumu, kas samazina nepieciešamību pēc biežām koriģēšanām. 7,2 ml tilpums ir piemērots gan salonu darba tempam, gan mājas lietošanai. Formula ir saderīga ar hibrīd sistēmas bāzes un virsējām lakošanas kārtām.
Sagatavojiet nagus, notīriet, uzformējiet un uzklājiet piemērotu bāzi hibrīdmanikīram. Pirms lietošanas viegli sakratiet pudelīti, lai pigmenti vienmērīgi sajauktos. Uzklājiet tievu pirmo kārtu NEONAIL Chillout Walk un cietiniet saskaņā ar UV/LED lampas ražotāja norādījumiem. Ja nepieciešama lielāka nepārredzamība, uzklājiet otro tievu kārtu un atkal cietiniet. Pabeidziet ar atbilstošu virsējo kārtu un veiciet galīgo cietināšanu, lai nostiprinātu spīdumu un noturību.
Lietot labi vēdināmā vietā un ievērot drošības norādījumus hibrīdproduktiem. Glabāt vertikālā stāvoklī, aizsargāt no tiešiem saules stariem un karstuma avotiem. Labākam rezultātam kombinēt ar NEONAIL bāzi un virskārtu un ievērot jūsu UV/LED lampas ieteikto cietināšanas laiku.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}