Atlaides palīdzēs ietaupīt laiku un naudu!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
adidas TERREX WIND.RDY vējjaka, izmērs S
Preces apraksts ir izstrādes stadijā. Pārbaudiet specifikāciju, cenu un piegādes noteikumi pirms iegādes!
Vējjaka adidas TERREX WIND.RDY S izmērā ir augstas veiktspējas āra apģērbs, kas izstrādāts aizsardzībai pret vējainiem laikapstākļiem. Izmantojot WIND.RDY tehnoloģiju, šis vieglais apģērbs efektīvi bloķē vēju, vienlaikus saglabājot lielisku gaisa caurlaidību, kas novērš pārkaršanu intensīvu aktivitāšu laikā. Tās pārdomātais piegriezums un funkcionalitāte padara šo modeli par būtisku slāni sportistiem un āra aktivitāšu entuziastiem, kuriem nepieciešama uzticama aizsardzība, neierobežojot kustību brīvību.
Šī vējjaka izceļas ar perfektu līdzsvaru starp vēja aizsardzību un ventilāciju. Tehniskā auduma konstrukcija nodrošina aizsardzību pret aukstām brāzmām, vienlaikus ļaujot mitrumam iztvaikot, saglabājot ķermeni sausu un komfortablu. Vieglā konstrukcija ļauj jaku ērti iepakot, padarot to par ideālu sabiedroto mainīgos laikapstākļos. Ergonomiskais piegriezums nodrošina pilnu kustību amplitūdu, kas ir īpaši svarīgi pārgājienu, skriešanas vai citu sporta aktivitāšu laikā.
Šī jaka ir paredzēta galvenokārt aizsardzībai pret vēju, un tai nav siltinājuma, kas būtu piemērots ļoti zemām temperatūrām. Tāpat šis apģērbs nav pilnībā ūdensnecaurlaidīgs, tāpēc tas var nenodrošināt pietiekamu aizsardzību stipra vai ilgstoša lietus laikā.
Valkājiet vējjaku kā virsējo slāni virs bāzes vai vidējā slāņa atkarībā no gaisa temperatūras. Priekšējais rāvējslēdzējs ļauj ātri regulēt ventilāciju, savukārt regulējamie elementi palīdz pasargāt no vēja iekļūšanas. Kad jaka netiek lietota, vieglais materiāls ļauj to kompakti salocīt vai sarullēt ērtai uzglabāšanai mugursomā.
Lai saglabātu auduma tehniskās īpašības, mazgājiet jaku aukstā ūdenī saudzīgā režīmā un nelietojiet veļas mīkstinātājus. Žāvējiet izklātā veidā, lai saglabātu materiāla struktūru.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}