{{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Analogi un līdzīgi modeļi precei Hidrauliskais spiedējs T11-300 E6211

Hidrauliskais spiedējs T11-300 E6211 Photo 1

Zemāk apskatāmi līdzīgi modeļi un alternatīvas pēc šīs preces parametriem

Hidrauliskais spiedējs T11-300 E6211 (NAR0891) — hidrauliskais preses instruments kabelu gala uzgalu un spaiļu savienošanai
Īss apraksts: Hidrauliskais spiedējs T11-300 E6211 (MPN NAR0891) ir paredzēts uzticamai kabelu gala uzgaļu un elektrisko spaiļu presēšanai. Ierīce izmanto hidraulisko spiedienu, lai izveidotu vienmērīgas, izturīgas preses savienojumus elektroinstalācijām un rūpnieciskām vadītāju vadu vietām. Piemērots gan darbnīcai, gan darba laukam, kur nepieciešamas atkārtojamas un drošas savienojumu tehnoloģijas.
Ražotājs: OEM
Kategorija: Uzgriežņu atslēgas un regulējamās atslēgas
warranty
14 dienas preces atgriešanai Mēs esam pārliecināti par kvalitāti, bet, ja pirkums neder — jums ir 14 dienas, lai mierīgi atgrieztu preci.
shipping
Ātra piegāde Saņemiet pasūtījumus maksimāli ātri — līdz pašām durvīm, uz pakomātiem vai saņemšanas punktiem visā Latvijā un ES.
payment
Droši maksājumi Maksājiet tā, kā jums ērtāk: skaidrā naudā, ar VISA, MasterCard, Apple Pay, Google Pay, bankas pārskaitījumu vai 0% līzingu.
warranty
Kvalitāte kopš 2008. gada AiO.lv darbojas tirgū jau vairāk nekā 18 gadus un ir ieguvis uzticību — vairāk nekā 6000 patiesu pozitīvu atsauksmju Google.