Dreame putekļsūcēji ātrai un efektīvai tīrīšanai!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
VidaXL 854312 virtuves un galda piederumu glabāšanas skapis
VidaXL 854312 virtuves/ēdamistabas apakšējais skapis no Lucca sērijas ir paredzēts uzstādīšanai zem izlietnes un ir apdarēts betona pelēkā tonī ar laminētām koka faktūras virsmām. Šis viengabala elements nodrošina slēgtu uzglabāšanu santehnikas caurulēm, tīrīšanas līdzekļiem un ikdienas virtuves piederumiem. Neitrālais toņa risinājums un koka efekta lamināts iederas modernās un industriālā stila virtuvēs, kā arī nodrošina vieglu kopšanu.
Skapis piedāvā kompaktu un funkcionālu risinājumu mazākām virtuvēm vai palīgtelpām, apvienojot uzglabāšanas ietilpību ar dizainu, kas paredzēts standarta izlietnes uzstādīšanai. Laminētā virsma ir izturīga pret viegliem skrāpējumiem un mitrumu, bet koka faktūra palīdz vizuāli saskaņot ar pārējo virtuves mēbeļu klāstu. Produkts tiek piegādāts kā viena vienība, kas atvieglo izvēli un plānošanu.
Šis skapis ir paredzēts kā apakšējais elements un nav piemērots vietā, kur nepieciešami augsti stāvoši skapji vai atvērtie plaukti. Tas nav paredzēts pastāvīgai lietošanai ar ļoti lielām slodzēm; smagāku ierīču vai industriālai lietošanai izvēlieties pastiprinātus risinājumus.
Novietojiet skapi zem izlietnes atveres un nostipriniet to pie blakus esošajām mēbelēm vai pie sienas, sekojot montāžas instrukcijām. Nodrošiniet piekļuvi santehnikas savienojumiem un vediet caurules cauri iekšējai telpai; virsū uzstādiet izlietni vai galda virsmu pēc standartprocedūrām. Iekšējo telpu izmantojiet tīrīšanas līdzekļu, atkritumu tvertņu un citu sadzīves priekšmetu glabāšanai; smagākas lietas novietojiet tuvāk grīdai.
Lai saglabātu izskatu, izvairieties no laminēto virsmu pakļaušanas stāvošam ūdenim un tīriet ar mitru drānu un maigām sadzīves ziepēm. Nostipriniet moduli pie blakus elementiem vai sienas, lai samazinātu durvju svārstības. Ja tiek uzstādīta smaga galda virsma vai izlietne, pārbaudiet balsta prasības un vienmērīgi sadaliet slodzi.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}