{{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Analogi un līdzīgi modeļi precei Osram QTP-OPTIMAL 2X54-58 elektroniskais balasts

Osram QTP-OPTIMAL 2X54-58 elektroniskais balasts Photo 1

Zemāk apskatāmi līdzīgi modeļi un alternatīvas pēc šīs preces parametriem

Osram QTP-OPTIMAL 2X54-58 elektroniskais balasts dienasgaismas spuldzēm
Īss apraksts: Osram QTP-OPTIMAL 2X54-58 ir augstas veiktspējas elektroniskais balasts, kas paredzēts dienasgaismas spuldžu darbināšanai. Tam ir ilgs kalpošanas laiks līdz 100 000 stundām, un tas darbojas temperatūras diapazonā no -20 līdz 50 °C. Balasts atbalsta 198-264 V maiņstrāvas ieejas spriegumu ar 50/60 Hz frekvenci, nodrošinot stabilu apgaismojumu profesionālām un rūpnieciskām vajadzībām.
Ražotājs: osram
Kategorija: LED aksesuāri
osram
LED aksesuāri
Osram OT FIT 25/220…240/700 LT2 S LED Vadītājs 700mA
Piegāde: 12.08.2026
25.99 €
warranty
14 dienas preces atgriešanai Mēs esam pārliecināti par kvalitāti, bet, ja pirkums neder — jums ir 14 dienas, lai mierīgi atgrieztu preci.
shipping
Ātra piegāde Saņemiet pasūtījumus maksimāli ātri — līdz pašām durvīm, uz pakomātiem vai saņemšanas punktiem visā Latvijā un ES.
payment
Droši maksājumi Maksājiet tā, kā jums ērtāk: skaidrā naudā, ar VISA, MasterCard, Apple Pay, Google Pay, bankas pārskaitījumu vai 0% līzingu.
warranty
Kvalitāte kopš 2008. gada AiO.lv darbojas tirgū jau vairāk nekā 18 gadus un ir ieguvis uzticību — vairāk nekā 6000 patiesu pozitīvu atsauksmju Google.