Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Torx uzgalis 1/4" Proline T10 x 37 mm, modelis 58128
Torx uzgalis 1/4" Proline T10 x 37 mm, modelis 58128
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Torx uzgalis 1/4" Proline T10 x 37 mm, modelis 58128
Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Torx uzgalis 1/4" Proline T10 x 37 mm, modelis 58128
Torx uzgalis 1/4" Proline T10 x 37 mm, modelis 58128
Proline 1/4" Torx uzgalis T10 x 37 mm ir maināms skrūvgrieža uzgalis ar 1/4" sešstūra kātu. Ar 37 mm kopējo garumu un Torx T10 profilu šis uzgalis nodrošina precīzu ieguvi skrūvē un uzticamu griezes momenta pārnesi vieglām līdz vidēja slodzes stiprināšanas darbībām. Tas paredzēts lietošanai ar elektriskajiem skrūvgriežiem, akumulatora urbjiem un manuāliem turētājiem.
Torx T10 forma samazina slīdēšanu un nodrošina ciešāku kontaktu ar skrūvi salīdzinājumā ar krusta vai plakano profilu, kas samazina stiprinājumu un instrumenta nolietojumu. 1/4" sešstūra kāts nodrošina drošu fiksāciju saderīgos patronos un turētājos. 37 mm garums nodrošina kompromisu starp sasniedzamību un vadāmību, ļaujot piekļūt sekliem iegriezumiem, saglabājot darba galu stabilu.
Ievietojiet 1/4" sešstūra kātu saderīgā turētājā, patronā vai skrūvgrieža ligzdā līdz ciešai piekārtnei. Saskaņojiet Torx T10 galu ar atbilstošu skrūves galvu un pieliekiet vienmērīgu aksiālu spiedienu, darbinot instrumentu zemā vai vidējā ātrumā, lai nodrošinātu pareizu kontakta iesaisti un izvairītos no noslīdēšanas. Lietojot akumulatora vai augsta griezes momenta instrumentus, samaziniet sajūgu iestatījumus un izmantojiet īsus impulsiem, lai nepārslogotu mazus stiprinājumus.
Izmantojiet uzgali tikai ar skrūvēm, kas atbilst T10 profilam. Pirms lietošanas pārbaudiet galu nodiluma pakāpi un nomainiet to, ja redzama deformācija vai apaļošanās. Uzglabājiet uzgaļus atsevišķā turētājā, lai novērstu koroziju un mehāniskus bojājumus.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}