{{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Analogi un līdzīgi modeļi precei Adapteris SC/UPC dubultais MultiMode QOLTEC 54141

Adapteris SC/UPC dubultais MultiMode QOLTEC 54141 Photo 1

Zemāk apskatāmi līdzīgi modeļi un alternatīvas pēc šīs preces parametriem

Optiskais adapteris SC/UPC dubultais MultiMode QOLTEC 54141
Īss apraksts: SC/UPC dubultais optiskais adapteris QOLTEC (modelis 54141) multimode optisko šķiedru savienojumiem. Nodrošina kompaktu piekļuvi panelim vai šasijai un savieno divus SC/UPC savienotājus dubultā konfigurācijā. Paredzēts ferrulu izlīdzināšanai un zemu zudumu signāla pārsūtīšanai LAN, datu centriem, telekomunikācijām un A/V lietojumiem ar multimode šķiedru.
Ražotājs: QOLTEC
Kategorija: RJ Kontakti
warranty
14 dienas preces atgriešanai Mēs esam pārliecināti par kvalitāti, bet, ja pirkums neder — jums ir 14 dienas, lai mierīgi atgrieztu preci.
shipping
Ātra piegāde Saņemiet pasūtījumus maksimāli ātri — līdz pašām durvīm, uz pakomātiem vai saņemšanas punktiem visā Latvijā un ES.
payment
Droši maksājumi Maksājiet tā, kā jums ērtāk: skaidrā naudā, ar VISA, MasterCard, Apple Pay, Google Pay, bankas pārskaitījumu vai 0% līzingu.
warranty
Kvalitāte kopš 2008. gada AiO.lv darbojas tirgū jau vairāk nekā 18 gadus un ir ieguvis uzticību — vairāk nekā 6000 patiesu pozitīvu atsauksmju Google.