Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Toneris Quantec Black Aizvietotājs TN-115 2500 lapas
Toneris Quantec Black Aizvietotājs TN-115 2500 lapas
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Toneris Quantec Black Aizvietotājs TN-115 2500 lapas
Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Toneris Quantec Black Aizvietotājs TN-115 2500 lapas
Toneris Quantec Black Aizvietotājs TN-115 2500 lapas
Quantec Black Replacement TN-115 toneris nodrošina melnbaltu drukāšanu ar paredzamo iznākumu līdz 2500 lapām. Šis nomaiņas kasetnes risinājums paredzēts saderīgām melnbaltajām iekārtām un nodrošina skaidru tekstu un vienmērīgu krāsu laukumu izdrukas. Konstrukcija paredzēta ērtai uzstādīšanai ikdienas biroja vai mājas lietošanai.
Toneris nodrošina vienmērīgu drukas tumšumu un skaidru teksta kontrastu, kas samazina nepieciešamību pārdrukāt dokumentus. Resurss līdz 2500 lapām samazina nomaiņu biežumu nelielos birojos un mājas apstākļos. TN-115 formfaktors nodrošina plašāku saderību ar vairākām ierīcēm, atvieglojot krājumu pārvaldību. Uzstādīšana ir vienkārša, kas samazina dīkstāvi.
Izslēdziet printeri vai pārliecinieties, ka tas ir drošā režīmā pēc iekārtas rokasgrāmatas, atveriet tonera nodalījumu, izņemiet izlietoto kasetni un rūpīgi izpakojiet nomaiņas TN-115 kasetni. Noņemiet aizsargplēves un lentes saskaņā ar iepakojuma norādījumiem, ievietojiet kasetni stiprinājumā līdz bloķēšanās skaņai, aizveriet nodalījumu un ieslēdziet printeri. Ja nepieciešams, izdrukājiet testa lapu vai veiciet izlīdzināšanas procedūru, lai pārbaudītu instalāciju.
Uzglabājiet kasetni vēsā un sausā vietā, aizsargājot no tiešiem saules stariem un stipras siltuma iedarbības. Ja kasetne bija uzglabāta zemā temperatūrā, pirms uzstādīšanas ļaujiet tai sasilt līdz istabas temperatūrai. Lai nodrošinātu norādīto kvalitāti un resursu, izmantojiet atbilstošu papīru un printera iestatījumus melnbaltai drukāšanai.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}