JBL skaļruņi un austiņas tīrai un dziļai skaņai!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Veļas žāvētājs Siemens WT45HVEEPL 8 kg siltuma sūknis 60 cm
Siemens WT45HVEEPL veļas žāvētājs paredzēts mājas lietošanai ar 8 kg tilpuma tamborā un siltuma sūkņa žāvēšanas sistēmu kompaktā korpusā ar 60 cm dziļumu. Siltuma sūkņa tehnoloģija nodrošina žāvēšanu zemākā temperatūrā un labāku energoefektivitāti salīdzinājumā ar parastajām ventilācijas vai kondensācijas žāvētājām. 8 kg kapacitāte ļauj žāvēt jauktas kravas — krekli, dvieļi un smalkas drēbes. Ierīces izmēri der iebūvēšanai vai novietošanai nelielās veļas telpās.
Siltuma sūknis samazina enerģijas patēriņu, atkārtoti izmantojot siltumu žāvēšanas ciklā, un nodrošina maigāku žāvēšanas temperatūru, kas saudzē audumus. 8 kg tambors nodrošina līdzsvarotu kravu apjomu un cikla ilgumu tipiskai mājsaimniecībai. 60 cm dziļums atvieglo uzstādīšanu standarta nišās un skapjos. Iebūvētie sensori kontrolē mitruma līmeni un laiku, lai izvairītos no pārziedēšanas un nodrošinātu vienmērīgu rezultātu dažādos audumos.
Sakārtojiet veļu pēc auduma veida un kopšanas norādījumiem pirms ielādes tamborā. Ielādējiet drēbes brīvi, lai nodrošinātu gaisa cirkulāciju, un izvēlieties atbilstošu programmu atkarībā no kravas apjoma un auduma — izmantojiet zemākas temperatūras vai delikāto režīmu jutīgiem materiāliem. Sāciet ciklu un ļaujiet sensoru kontrolētajai programmai to pabeigt; ierīce automātiski apstāsies, kad sasniegts iestatītais žāvēšanas līmenis. Pēc cikla noņemiet drēbes savlaicīgi, lai samazinātu krokas, un izkārtojiet vai pakariniet atbilstoši kopšanas norādījumiem.
Pēc katra cikla tīriet pūku filtru un iztukšojiet ūdens rezervuāru vai pieslēdziet noteci, ja tas ir iespējams. Lai nodrošinātu optimālu energoefektivitāti, nepārslogojiet tambori un izvēlieties sensoru vadītas programmas, nevis programmas ar fiksētu laiku. Regulāri pārbaudiet un attīriet pieejamās kondensatora vai siltuma apmaiņas zonas atbilstoši ražotāja norādījumiem, lai saglabātu žāvēšanas veiktspēju.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}