Jaudīgas EcoFlow stacijas enerģijai jebkurā vietā!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Nagu plākstalas attaukošanas šķidrums Silcare Cleaner Base One 100 ml
Silcare Cleaner Base One 100 ml ir šķidrums nagu plāksnes attaukošanai pirms manikīra procedūrām. Produkts noņem dabiskos eļļas atlikumus, putekļus un citus netīrumus no nagu virsmas, sagatavojot to labākai līmēšanai ar bāzes pārklājumiem, gēlu vai nagu laku. Piemērots profesionālai lietošanai salonos un mājas manikīra rutīnai.
Cleaner Base One ātri un efektīvi noņem virsmas piesārņojumus, neatstājot redzamas pēdas. Šķidra konsistence nodrošina vienmērīgu uzklāšanu pa visu nagu plāksni un ap kutikulu zonu. Formulējums uzlabo turēšanos nākamajiem pārklājumiem, samazinot atslāņošanās vai ieplīšanas risku. 100 ml iepakojums ir ērts gan salonā, gan mājas lietošanai.
Uzklājiet nelielu daudzumu Silcare Cleaner Base One uz bezauduma salvetes vai kokvilnas diska un viegli notīriet nagu plāksni un ap kutikulām, lai noņemtu eļļas, putekļus un atlikumus. Ļaujiet nagiem īsi nožūt gaisā pirms bāzes, gēla vai lakas uzklāšanas. Lietojiet procedūras gaitā katrā posmā, kur nepieciešama virsmas attīrīšana, lai nodrošinātu optimālu saķeri.
Lai sasniegtu labākos rezultātus, lietojiet uz tīrām un sausām naglām un izvairieties no kontakta ar acīm. Uzglabājiet produktus vēsā, sausā vietā, prom no tiešiem saules stariem un bērniem nepieejamā vietā. Ja produktu kombinējat ar profesionālām manikīra sistēmām, ievērojiet konkrētā bāzes vai gēla produkta lietošanas norādījumus, lai nodrošinātu pareizu saķeri.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}