Filtri, kuriem uzticas. Tīrs ūdens katru dienu.
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Silver vara paplākšņu komplekts 150 gab.
Silver vara paplākšņu komplekts sastāv no 150 vienībām, kas izstrādātas, lai nodrošinātu uzticamu blīvējumu dažādos automobiļu un rūpniecības lietojumos. Šīs augstas kvalitātes vara paplāksnes ir paredzētas darbam prasīgos apstākļos, piedāvājot izcilu karstumizturību un ilgmūžību. Uzturot ciešu blīvējumu, tās palīdz novērst noplūdes kritiskās mehāniskās sistēmās, nodrošinot optimālu veiktspēju un drošību ekspluatācijas laikā.
Šī komplekta galvenā priekšrocība ir tā daudzpusība un plašais sortiments, kas ļauj nodrošināt precīzu saderību ar dažādiem mehāniskiem komponentiem. Varš ir izvēlēts tā izcilās plastiskuma dēļ, kas ļauj paplāksnei nedaudz deformēties zem spiediena, izveidojot perfektu blīvējumu pat uz nelīdzenām virsmām. Turklāt materiāla dabiskā izturība pret augstām temperatūrām un koroziju padara šīs paplāksnes par būtisku sastāvdaļu šķidrumu pārvades sistēmu integritātes uzturēšanai ilgtermiņā.
Šis komplekts var nebūt piemērots lietošanai vidē, kurā ir ļoti kodīgas ķimikālijas, kas negatīvi reaģē ar varu. Turklāt to nevajadzētu izmantot vidē, kur augsta elektrovadītspēja varētu izraisīt īssavienojumus vai traucējumus jutīgu elektronisko komponentu darbībā.
Lai izmantotu šīs paplāksnes, vispirms pārliecinieties, ka saskares virsmas ir tīras un uz tām nav netīrumu vai vecu blīvju atlieku. Izvēlieties paplāksnes izmēru, kas atbilst skrūves vai savienojuma diametram. Novietojiet paplāksni uz skrūves vai tapas pirms savienojuma pievilkšanas. Izmantojiet ražotāja ieteikto griezes momentu, lai nodrošinātu, ka varš pietiekami saspiežas un izveido drošu, hermētisku blīvējumu.
Vienmēr nomainiet vara paplāksnes pret jaunām tehniskās apkopes laikā, jo tās ir paredzētas deformācijai sākotnējās pievilkšanas laikā un var nenodrošināt uzticamu blīvējumu, ja tās tiek izmantotas atkārtoti.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}