{{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Analogi un līdzīgi modeļi precei Spigen Ultra Hybrid Mag MagSafe iPhone 17 vāciņš

Spigen Ultra Hybrid Mag MagSafe iPhone 17 vāciņš Photo 1

Zemāk apskatāmi līdzīgi modeļi un alternatīvas pēc šīs preces parametriem

Spigen maciņš Ultra Hybrid Mag MagSafe priekš iPhone 17, caurspīdīgi balts, saderīgs ar MagSafe, hibrīds PC+TPU
Īss apraksts: Caurspīdīgi balts Spigen Ultra Hybrid Mag MagSafe aizsargvāciņš iPhone 17. Hibrīdkonstrukcija apvieno cieto polikarbonāta aizmuguri un elastīgu TPU buferi, nodrošinot triecienu un kameru aizsardzību. Iebūvēti MagSafe magnēti ļauj droši piestiprināt pie MagSafe lādētājiem un aksesuāriem. Plāns, caurspīdīgs dizains saglabā tālruņa izskatu un nodrošina ikdienas aizsardzību.
Ražotājs: Spigen
Kategorija: Viedtālruņu maciņi
warranty
14 dienas preces atgriešanai Mēs esam pārliecināti par kvalitāti, bet, ja pirkums neder — jums ir 14 dienas, lai mierīgi atgrieztu preci.
shipping
Ātra piegāde Saņemiet pasūtījumus maksimāli ātri — līdz pašām durvīm, uz pakomātiem vai saņemšanas punktiem visā Latvijā un ES.
payment
Droši maksājumi Maksājiet tā, kā jums ērtāk: skaidrā naudā, ar VISA, MasterCard, Apple Pay, Google Pay, bankas pārskaitījumu vai 0% līzingu.
warranty
Kvalitāte kopš 2008. gada AiO.lv darbojas tirgū jau vairāk nekā 18 gadus un ir ieguvis uzticību — vairāk nekā 6000 patiesu pozitīvu atsauksmju Google.