JBL skaļruņi un austiņas tīrai un dziļai skaņai!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Plīša Halloween dzīvnieciņi 15 cm, Sunday – dažādi mīkstie rotaļlietas dekora un spēļu vajadzībām
Sunday mīkstie Halloween dzīvnieciņi, apmēram 15 cm augsti, ir nelielas plīša rotaļlietas ar tematiskām Halovīna detaļām. Katrs izstrādājums ir izgatavots no mīksta auduma ar iekšēju pildījumu un paredzēts telpu dekorēšanai, dāvināšanai un vieglai rotai. Kompaktais izmērs ļauj viegli izvietot rotaļlietas uz plauktiem, galdiem vai izmantot tās kā daļu no svētku kompozīcijām.
Sunday plīša rotaļlietas apvieno mazu izmēru un patīkamu tekstūru, kas atvieglo to integrēšanu tematiskos dekora risinājumos. Sezonālās Halovīna norādes, piemēram, ķirbji, spoki, sikspārņi vai melnie kaķi, nodrošina saskaņotu vizuālo noskaņu. Nelielais apjoms ir ērts uzglabāšanai un komplektēšanai dāvanu maisiņos. Auduma virsma ir piemērota punktveida tīrīšanai.
Novietojiet rotaļlietas uz līdzenām virsmām, piemēram, plauktiem, galdiem vai palodzēm, lai papildinātu sezonālo noformējumu. Salieciet vairākas figūriņas kopā, lai izveidotu kompozīcijas, vai izklājiet tās pa telpu starp citiem tematiskajiem elementiem. Rotaļlietas var izmantot arī dāvanu maisiņu pildīšanai vai kā galdiņu pārsteigumus. Rūpīgi rīkojieties, lai saglabātu to formu un virsmas kvalitāti.
Lai pagarinātu kalpošanas laiku, izvairieties no tiešas saules gaismas un siltuma avotiem. Vietējiem netīrumiem lietojiet mitru drānu ar maigu mazgāšanas līdzekli un ļaujiet pilnībā nožūt gaisā pirms atgriešanās dekorācijā. Glabāt sausā vietā, kad nelietojat, lai novērstu putekļu un auduma nolietojumu.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}