Filtri, kuriem uzticas. Tīrs ūdens katru dienu.
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Vadu telpas regulators TECH R-12B priekš L-X un L-12 sliedēm, melns
Vadu telpas regulators TECH R-12B ir speciāls kontrolieris, paredzēts L-X un L-12 radiatoru/sildītāju sliedēm. Ierīce tiek piegādāta melnā krāsā un savienojas ar TECH sliežu sistēmām ar kabeli, nodrošinot telpas temperatūras kontroli un pamatfunkcijas apkurei. Regulators paredzēts integrācijai ar atbilstošajām TECH sliedēm dzīvojamās un komercklases telpās.
Vadu savienojums nodrošina stabilu komunikāciju ar L-X un L-12 sliedēm un novērš bezvadu traucējumus. Specifiskā saderība ar TECH sliedēm vienkāršo uzstādīšanu un konfigurāciju, ja ierīce tiek izmantota ar atbilstošām modeļiem. Kompaktais melnais korpuss piemērots iebūvei iekštelpās un šķiet vizuāli nemanāms. Regulators nodrošina tiešu vadību pār apkures darbību un temperatūras iestatījumu maiņu.
Uzstādiet TECH R-12B regulatoru saskaņā ar uzstādīšanas prasībām, kas noteiktas atbilstošajai L-X vai L-12 sliedei, un pieslēdziet to ar kabeli pie sliedes vadības interfeisa. Pēc elektro- un kabeļu pieslēgšanas un barošanas ieslēgšanas konfigurējiet regulatoru atbilstoši sliedes modelim un iestatiet vēlamo telpas temperatūru. Izmantojiet regulatora vadības elementus, lai palielinātu vai samazinātu mērķtemperatūru un pielāgotu pamata darbības parametrus saskaņā ar TECH uzstādīšanas rokasgrāmatu.
Lai nodrošinātu drošu un uzticamu darbu, ievērojiet TECH sliežu montāžas un vadu pieslēguma instrukcijas. Pārliecinieties, ka kabeļu savienojumi ir droši, un barošana nāk tikai no saderīgiem sliedes vadības ķēdēm. Savienojiet regulatoru tikai ar norādītajiem L-X vai L-12 modeļiem, lai saglabātu sistēmas saderību.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}