Pērc tagad – atlaides līdz 50%!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Bumbulīši no dzijas 3 cm zaļi, 6 gab., Titanum
Komplekts ar sešiem zaļiem bumbulīšiem no diega Titanum, katra aptuveni 3 cm diametrā. Vieglie dekoratīvie bumbulīši izgatavoti no mīksta diega un paredzēti dažādiem roku darbiem un tekstila projektiem. Iepakojumā ir seši bumbulīši vienā krāsā un izmērā, piemēroti nelielām apģērbu, aksesuāru un mājas dekoru detaļām.
Bumbulīši ir kompaktas un viegli, tāpēc piešūšana vai pielīmēšana neizraisīs materiāla noslogošanos. Vienmērīgais izmērs un tonis nodrošina saskaņotu izskatu uz vairākiem izstrādājumiem. Diega struktūra sniedz mīkstu tausti un labi saplūst ar adītiem vai austiem materiāliem. Bumbulīšus var gan piešūt, gan pielīmēt atkarībā no projekta prasībām.
Pievienojiet bumbulīšus, piešujot tos caur pamatni ar adatu un diegu vai pielīmējot nešūtiem projektiem, izmantojot tekstila līmi. Apģērbiem un aksesuāriem izmēģiniet izvietojumu pirms galīgās fiksācijas. Ja lietojat līmi, ievērojiet ražotāja norādīto žūšanas laiku. Nogrieziet vaļīgās diega šķipsnas ar šķērēm, lai iegūtu tīru malu, un izvairieties no pārmērīgas vilkšanas, lai saglabātu formu.
Lai nodrošinātu noturīgu stiprinājumu uz apģērba, piešujiet bumbulīti caur pamatni ar vairākiem šuvju pavedieniem. Laicīgām vai dekoratīvām pielietojuma vajadzībām izmantojiet tekstila līmi un stingri nospiediet līdz nostiprināšanai. Turiet prom no atklātas uguns un siltuma avotiem; mazgājiet rokām vai veiciet punktveida tīrīšanu priekšmetiem ar pievienotiem bumbulīšiem, lai saglabātu to formu un krāsu.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}