Pērc tagad – atlaides līdz 50%!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Aizsargbrilles UVEX pace stage (53/3/052/8882) — aizsardzības acu aizsardzība darbam un sportam
Preces apraksts ir izstrādes stadijā. Pārbaudiet specifikāciju, cenu un piegādes noteikumi pirms iegādes!
UVEX pace stage aizsargbrilles ir paredzētas vispārīgai rūpnieciskai un aktīvai lietošanai. Aptverošā viengabala lēca un viegla rāmis nodrošina plašu perifērisko redzi un ērtu valkāšanu visa darba laika garumā. Šīs brilles aizsargā pret mehāniskiem triecieniem un parastiem darba vides riskiem, vienlaikus saglabājot skaidru redzi darbnīcā, būvlaukumos, laboratorijās un āra aktivitātēs, kur nepieciešama acu aizsardzība.
Aptverošā viengabala lēca nodrošina paplašinātu redzes lauku un aizsardzību pret šķidrumu šļakatām, nezaudējot perifērisko redzi. Vieglais rāmis samazina spiedienu uz degunu un ausīm ilgstošas lietošanas laikā. Lēcu pārklājums, kas iztur skrāpējumus, uztur optisko kvalitāti pat biežas apstrādes un tīrīšanas apstākļos. Brilles apvieno mehānisko aizsardzību ar minimāliem optiskiem kropļojumiem, kas svarīgi precīzu darbu veikšanai.
Novietojiet aizsargbrilles tā, lai lēca pilnībā nosegtu acis, un rāmis ērti balstītos uz deguna un ausīm. Pielāgojiet pozīciju, lai nodrošinātu drošu piegulumu, kas netraucē elpošanu vai galvas kustības. Tīriet lēcas pirms un pēc lietošanas ar mīkstu audumu un piemērotu lēcu tīrīšanas līdzekli. Regulāri pārbaudiet brilles uz skrāpējumiem, plaisām vai bojājumiem un nomainiet tās, ja aizsardzības spēja ir apdraudēta.
Izmantojiet šīs aizsargbrilles kopā ar citiem nepieciešamiem individuālās aizsardzības līdzekļiem darbos ar paaugstinātu trieciena vai ķīmiskā iedarbības risku. Uzglabājiet brilles aizsargpūslī vai uz tīras plaukta, lai izvairītos no lēcu bojājumiem. Nomainiet brilles, ja novērojama deformācija vai lēcu caurredzamības pasliktināšanās, lai saglabātu paredzēto aizsardzību un skaidru redzi.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}