Filtri, kuriem uzticas. Tīrs ūdens katru dienu.
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
VALENTINO Uomo Born in Roma komplekts — tualetes ūdens 100 ml + 10 ml
VALENTINO Uomo Born in Roma Eau de Toilette komplekts ietver divus smaržu flakonus: galveno 100 ml un ceļojumu 10 ml izmēru. Abi flakoni satur identisku aromātu, nodrošinot vienmērīgu smaržas pieredzi mājās un ceļā. Kompozīcija der gan ikdienas, gan vakara lietošanai, orientēta uz mūsdienīgu vīriešu stilu.
Komplekts apvieno pilna izmēra 100 ml flakonu un kompaktu 10 ml flakonu, kas piemērots nēsāšanai līdzi. Vienāda formula abos izmēros nodrošina, ka aromāts paliek nemainīgs neatkarīgi no lietošanas vietas. Mazais flakons samazina nepieciešamību pārpildīt aromātu citos konteineros, savukārt lielais flakons ļauj izmantot smaržas ilgstoši mājās.
Uzklājiet VALENTINO Uomo Born in Roma Eau de Toilette uz pulsa punktiem, piemēram, plaukstu locītavām, kakla un aiz ausīm. Lai nodrošinātu ilgstošāku iedarbību, izsmidziniet no 10–20 cm attāluma un ļaujiet aromātam dabiski nožūt uz ādas. Izmantojiet 100 ml flakonu ikdienā mājās, bet 10 ml flakonu — ceļojumiem un somā nēsāšanai. Atkārtoti uzklājiet pēc nepieciešamības dienas laikā.
Uzglabājiet flakonus vēsā, sauss vietā, prom no tiešiem saules stariem un siltuma avotiem, lai saglabātu aromāta kvalitāti. Avioreisus veicot, ievērojiet šķidrumu pārvadāšanas noteikumus rokas bagāžā. Ja jums ir jutīga āda vai alerģijas, pirms lietošanas izmēģiniet nelielu daudzumu uz ādas.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}