Jaudīgas EcoFlow stacijas enerģijai jebkurā vietā!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Masturbators XISE Silikona Miesas Krāsa
Jums jau ir 18+ gadi?
Sadaļa satur seksuāla rakstura informāciju un attēlus. Ieeja - tikai no 18 gadiem!
XISE Masturbator Silicone Flesh Color ir reālistisks vibrējošs dildo, kas atdarina īsta dzimumlocekļa izskatu un sajūtu. Izgatavots no mīksta medicīniskas kvalitātes TPE silikona ādas tonī, aptuveni 25 cm garumā. Anatomiska forma, venoza tekstūra un ergonomisks dizains kopā ar spēcīgu, daudzrežīmu vibrācijas motoru nodrošina dziļu un regulējamu stimulāciju gan solo, gan pāru spēlēs.
Izstrādājumam ir dzīvotspējīgs anatomisks dizains ar izteiktu galviņu un redzamām vēnām, elastīga un pielāgojama TPE silikona virsma, kā arī uzlādējams augstas veiktspējas motors ar vairākiem vibrācijas režīmiem un intensitātēm. Papildus funkcijas ietver bezvadu tālvadību, spēcīgu piesūcekni roku brīvai fiksācijai, ūdensizturīgu konstrukciju vieglai kopšanai un saderību ar ūdens bāzes lubrikantiem.
Pirms pirmās lietošanas pilnībā uzlādējiet masturbatoru ar pievienoto USB kabeli. Uzklājiet ūdens bāzes lubrikantu uz ierīces un uz sevis, lai nodrošinātu ērtu iekļūšanu. Ieslēdziet ierīci un izvēlieties vēlamo vibrācijas režīmu, izmantojot pogas uz rotaļlietas vai bezvadu tālvadību. Roku brīvai lietošanai nostipriniet piesūcekni uz tīras, gludas virsmas un stingri piespiediet. Pēc lietošanas izslēdziet ierīci, noskalojiet ar siltu ūdeni un maigu ziepēm un ļaujiet nožūt pirms uzglabāšanas vēsā, sausā vietā.
Lai saglabātu TPE silikona īpašības, izmantojiet tikai ūdens bāzes lubrikantus. Rūpīgi tīriet rotaļlietu pirms un pēc katras lietošanas ar siltu ūdeni un maigu ziepēm vai speciālu tīrīšanas līdzekli. Pilnībā uzlādējiet akumulatoru pirms ilgstošām sesijām un neuzlādējiet ierīci, iegremdējot uzlādes portu ūdenī. Glabājiet prom no tiešiem saules stariem un citiem silikona izstrādājumiem, lai novērstu materiāla bojājumus.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}