trade@aio.lv
(+371) 24 244 255
Darba laiks
darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.
Kontakti
Toneru uzpilde – optimāla izvēle! Akcija neattiecas uz esošo atlaižu sistēmu

Kāpēc ērti pildīt tonera kasetes pie mums?

Мēs izmantojam tikai pārbaudītus komponentus!

Мēs netaupām uz kvalitātes un tonera apjoma rēķina!

Мēs vienmēr piedāvājam labāko produktu par optimālu cenu!

Garantija visiem uzpildītajiem toneriem un kasetnēm!

Bezmaksas piegāde Rīgā, uzpildot divus un vairākus tonerus!

Ir daudzi, kas uzskata, ka tonera uzpildīšanu ir nepareiza un nav paredzēta pareizai drukas iekārtu ekspluatācijai. Arī pārdevēji bieži baida pircējus ar garantijas servisa zaudēšanu toneru uzpildīšanas gadījumā. Īsti korekti tas nav. Ja toneri uzpilda uz profesionālām iekārtām, un dara to tikai un vienīgi ar atbilstošām izejvielām, tad printera resurss nemainās. Viss atkarīgs no uzpildītāja godaprāta un iespējām.
Nodrošinām pilnu garantiju veiktajam darbam. Visdažādākie uzņēmumi, kas vēl nav mūsu klienti, nereti vēršas pie mums pēc konsultācijas – vai drīkst pildīt tonerus, kādu drukas iekārtu labāk pirkt, kā arī jautā pēc sarežģītākiem drukāšanas risinājumiem. Tas ļauj mums saprast, ka drukāšanas nozares sakārtošanā, klientu izglītošanā – veicam pietiekoši svarīgu darbu.

Mūsu ražošanā ir visas iekārtas, kas nepieciešamas pilnai un kvalitatīvai tonera kasešu tīrīšanai, uzpildīšanai un atjaunošanai. Kā arī pilnvērtīgs printeru tehnikas parks, lai testētu mūsu saražoto produkciju. Pateicoties kvalitātes kontrolei, esam droši par tās atbilstību.

Pasaulē ir daudz dažādu kompāniju, kuras ražo izejvielas un rezerves daļas toneru uzpildīšanai un atjaunošanai: tonerus, foto cilindrus, mikroshēmas u.tml. Tās visas savā starpā atšķiras ar kvalitāti un cenām. No konkurējošajiem uzņēmumiem mūs atšķir stingra nostāja attiecībā uz komplektējošo daļu kvalitāti, un sekojoši – uz mūsu produkcijas drukāšanas kvalitāti.