icon {{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Jūsu grozs ir tukšs

8. marta dāvanu idejas!
8. marta dāvanu idejas!

Tūkstošiem ideju dāvanām! Steidzaties pirkt – atlaides līdz 35%

{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Pielieciet pasūtījumam klāt preces vēl {{lackingFreeDeliveryAmount | formatAmount}} vērtībā un piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā būs bezmaksas!

Jūsu grozs ir tukšs

MicroOptics

Gatavs
Filtrējiet pēc ražotāja: MicroOptics
Izmanto tagad
Cena, €
No
Līdz
Piegāde uz veikalu arrow
arrow Piegāde uz veikalu
{{shippingTimeOption.name}}
Pieejamība
arrow Pieejamība
Privātpersonām
Produkta stāvoklis
arrow Produkta stāvoklis
Jauns
Nocenots
Atjaunots
Atvērta kaste
Lietots, A klase
Lietots, A+ klase
Lietots, B klase
Lietots, C klase
Jaunums
Iesakām
Bestsellers
Sezonas hīts
Dāvana pirkumam
Atlaide
Promo
Šķirošana
vispirms lētākās
vispirms dārgākās
pēc vislabākā piegādes datuma
Pēc noklusējuma
{{ featureFilter.title }} arrow
{{ featureFilter.title }} arrow
arrow {{ featureFilter.title }}
No Līdz
Parādīt vēl
No Līdz
{{ filterOption.title }}
{{ filterOption.title }}
MicroOptics
Tīkla raiduztvērēju moduļ...
MicroOptics 1000BASE-SX SFP tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s 850 nm
Noliktavā: 76 gab.
Piegāde: 11.03.2024
22.99 €
MicroOptics
Preces bez noteiktas kate...
MicroOptics MO-PAN-SFP-SX tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s 850 nm
Noliktavā: 2 gab.
Piegāde: 11.03.2024
22.99 €
MicroOptics
Tīkla raiduztvērēju moduļ...
Ubiquiti UF-MM-1G tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1250 Mbit/s SFP 850 nm
Noliktavā: 73 gab.
Piegāde: 11.03.2024
24.49 €
MicroOptics
Tīkla raiduztvērēju moduļ...
MicroOptics 1000BASE-SX SFP tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s 850 nm
Noliktavā: 78 gab.
Piegāde: 11.03.2024
24.49 €
MicroOptics
Preces bez noteiktas kate...
MicroOptics MO-G-SFP-1G-SX tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s 850 nm
Noliktavā: 56 gab.
Piegāde: 11.03.2024
24.49 €
MicroOptics
Preces bez noteiktas kate...
MicroOptics MO-SFP-1GE-LX tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s 1310 nm
Noliktavā: 4 gab.
Piegāde: 11.03.2024
24.99 €
MicroOptics
Tīkla raiduztvērēju moduļ...
MicroOptics MO-C-S31123CDL20 tīkla raiduztvērēja modulis SFP
Noliktavā: 120 gab.
Piegāde: 11.03.2024
24.99 €
MicroOptics
Tīkla raiduztvērēju moduļ...
MicroOptics MO-P-S311213CL10 tīkla raiduztvērēja modulis 1250 Mbit/s SFP
Noliktavā: 4 gab.
Piegāde: 11.03.2024
24.99 €
MicroOptics
Tīkla raiduztvērēju moduļ...
MicroOptics 1000BASE-LX tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s SFP
Noliktavā: 130 gab.
Piegāde: 11.03.2024
24.99 €
MicroOptics
Tīkla raiduztvērēju moduļ...
MicroOptics MO-L-S31123CXL10 tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
Noliktavā: 37 gab.
Piegāde: 11.03.2024
25.99 €
MicroOptics
Preces bez noteiktas kate...
MicroOptics MO-MGB-TLX tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
Noliktavā: 110 gab.
Piegāde: 11.03.2024
26.49 €
MicroOptics
Tīkla raiduztvērēju moduļ...
Enterasys MGBIC-LC01 komutatoru sastāvdaļa
Noliktavā: 4 gab.
Piegāde: 11.03.2024
27.99 €
MicroOptics
Tīkla raiduztvērēju moduļ...
MicroOptics 10GBASE-SR SFP+ tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 10000 Mbit/s SFP+
Noliktavā: 8 gab.
Piegāde: 11.03.2024
29.99 €
MicroOptics
Tīkla raiduztvērēju moduļ...
MicroOptics MO-SFP2192H tīkla raiduztvērēja modulis 1250 Mbit/s SFP
Noliktavā: 134 gab.
Piegāde: 11.03.2024
29.99 €
MicroOptics
Preces bez noteiktas kate...
Lanview SFP+ 850nm, MMF, 300m, LC tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 10000 Mbit/s SFP+
Noliktavā: 26 gab.
Piegāde: 11.03.2024
31.49 €
MicroOptics
Tīkla raiduztvērēju moduļ...
MicroOptics MO-UF-MM-10G tīkla raiduztvērēja modulis 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
Noliktavā: 86 gab.
Piegāde: 11.03.2024
31.49 €
MicroOptics
Preces bez noteiktas kate...
MicroOptics MO-UDC-2 tīkla kabelis Melns 2 m
Noliktavā: 48 gab.
Piegāde: 11.03.2024
33.99 €
MicroOptics
Tīkla raiduztvērēju moduļ...
MicroOptics MO-J9054C tīkla raiduztvērēja modulis SFP 1310 nm
Noliktavā: 1 gab.
Piegāde: 11.03.2024
33.99 €
MicroOptics
Tīkla raiduztvērēju moduļ...
MicroOptics MO-SFP2171H tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s SFP 850 nm
Noliktavā: 134 gab.
Piegāde: 11.03.2024
33.99 €
MicroOptics
Preces bez noteiktas kate...
MicroOptics MO-UC-DAC-SFP+ optisko šķiedru kabelis 0,5 m SFP+ Melns
Noliktavā: 81 gab.
Piegāde: 11.03.2024
33.99 €
1 2 3 3

Kur iegādāties MicroOptics produkciju?

Izvēlaties MicroOptics produkciju par labākajām cenām interneta veikalā AiO.lv. Kopā ar preci saņemsiet ātru piegādi un 2 gadu garantiju

Cik ilga ir MicroOptics produkcijas garantija?

Visām MicroOptics precēm garantija ir 2 gadi. Ja jums būs nepieciešama palīdzība ar MicroOptics produktiem, jūs vienmēr varat sazināties ar AiO.lv veikala klientu atbalsta nodaļu vai MicroOptics sertificēto servisa centru.

Vai ir iespējams MicroOptics preces iegādāties uz nomaksu?

Jā, MicroOptics preces var iegādāties uz nomaksu, ja to vērtība pārsniedz 50 EUR. Vairāk informāciju par nomaksu varat iegūt šeit.

Kāpēc Jums ir jāiegādājas ražotāja MicroOptics produkcija tieši pie mums?

AiO.lv interneta veikalā Jūs varat iegādāties ražotāja MicroOptics produkciju, nešauboties par kvalitāti. MicroOptics produktu klāst sevī ietver: Tīlkla mediju pārveidotāji, Tīkla vadi, Tīkla raiduztvērēju moduļi, Optisko šķiedru kabeļi un citas kategorijas.

Kuras MicroOptics preces ir vislētākās 2024. gadā?

Ja vēlaties iegādāties budžeta klases MicroOptics preces, tad pievērsiet uzmanību šiem modeļiem: MicroOptics 1000BASE-SX SFP tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s 850 nm par 22.99€, MicroOptics MO-PAN-SFP-SX tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s 850 nm par 22.99€, MicroOptics MO-G-SFP-1G-SX tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s 850 nm par 24.49€, Ubiquiti UF-MM-1G tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1250 Mbit/s SFP 850 nm par 24.49€, MicroOptics 1000BASE-SX SFP tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s 850 nm par 24.49€

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warranty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!