{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Optisko šķiedru kabeļi

Gatavs
Kategoriju filtrs: Optisko šķiedru kabeļi
Izmanto tagad
Cena, €
No
Līdz
Piegāde uz veikalu arrow
arrow Piegāde uz veikalu
{{shippingTimeOption.name}}
Pieejamība
arrow Pieejamība
Privātpersonām
Produkta stāvoklis
arrow Produkta stāvoklis
Jauns
Nocenots
Atjaunots
Atvērta kaste
Lietots, A klase
Lietots, A+ klase
Lietots, B klase
Lietots, C klase
Jaunums
Iesakām
Bestsellers
Sezonas hīts
Dāvana pirkumam
Atlaide
Promo
Šķirošana
vispirms lētākās
vispirms dārgākās
pēc vislabākā piegādes datuma
Pēc noklusējuma
Kategorijā arrow
arrow
Parādīt vēl
{{ category.title }}
{{ category.title }}
Ražotājs arrow
Ražotājs arrow
arrow Ražotājs
Parādīt vēl
{{ manufacturer.name }}
{{ featureFilter.title }} arrow
{{ featureFilter.title }} arrow
arrow {{ featureFilter.title }}
No Līdz
Parādīt vēl
No Līdz
{{ filterOption.title }}
{{ filterOption.title }}
Saņem rītdien!
Jūs ietaupāt: 6.00 €
0% kredīts uz 3 mēn.
Akcija spēkā no 26.05.2024 līdz 25.06.2024
UBIQUITI Ubiquiti UC-DAC-SFP28 optisko šķiedru kabelis 0,5 m Melns
Noliktavā: 15 gab.
Piegāde: 11.06.2024
88.49 €
82.49 €
DIPOL TV antenu piederumi F ligzda
Noliktavā: 16 gab.
Piegāde: 04.06.2024
3.49 €
Ātrā piegāde
DIGITUS Digitus LC OM4, 1m optisko šķiedru kabelis I-VH OM2 Oranžs
Noliktavā: 648 gab.
Piegāde: ceturtdien
3.49 €
Vivanco Vivanco koaksiālā ligzda (4255)
Noliktavā: 13 gab.
Piegāde: 04.06.2024
3.99 €
KITI TV antenu piederumi CITI Pārejas F ligzda leņķī
Noliktavā: 10 gab.
Piegāde: 04.06.2024
3.99 €
1 2 3 4 5 68

Kur ir lētāk iegādājami optisko šķiedru kabeļi?

optisko šķiedru kabeļi par labākajām cenām interneta veikalā AiO.lv. Kā arī, kopā ar preci, saņemsiet ātru piegādi un 2 gadu garantiju.

Kāpēc Jums ir jāpērk optisko šķiedru kabeļi tieši pie mums?

AiO.lv ir pieejami optisko šķiedru kabeļi par izdevīgu cenu un ar lielisku kvalitāti.Jūs varat izvēlēties produktus atbilstoši savām vajadzībām no labākajiem ražotājiem nozarē, tostarp: Cisco, Dell, FUJITSU, HAMA, KITI, Lenovo, Netgear, NVIDIA, SYNOLOGY, DIGITUS, LOGILINK, OEM, EDIMAX, EMOS, TP-LINK, GOOBAY, DELTACO, QNAP, Vivanco, JUNIPER

optisko šķiedru kabeļi - cik ilgi ir garantija?

Ļoti svarīga ir arī garantija. Visi, mūsu veikalā pieejamie, optisko šķiedru kabeļi nāk kopā ar oficiālu 24 mēnešu ražotāja garantiju.

Vai optisko šķiedru kabeļi ir iegādājami ar nomaksu?

Jā, optisko šķiedru kabeļi ir iegādājami nomaksā, ja to cena pārsniedz 50 EUR. Sīkāk varat uzzināt šeit.

Kuri optisko šķiedru kabeļi ir vispopulārākie 2024. gadā?

2024. gada vispieprasītākie un populārākie modeļi: ACT 0.5 metre LSZH Multimode 50/125 OM2 fiber patch cable duplex with SC connectors par 3.49€, Ubiquiti UC-DAC-SFP28 optisko šķiedru kabelis 0,5 m Melns par 82.49€

Kuri optisko šķiedru kabeļi ir vislētākie 2024. gadā?

Ja Jūs interesē optisko šķiedru kabeļi budžeta klasē, tad pievērsiet uzmanību šiem modeļiem: Deltaco FBP-1044 optiskās šķiedras adapteris LC/LC 1 pcs Melns, Balts par 2.49€, Lanberg CA-TOSL-10CC-0010-BK optisko šķiedru kabelis 1 m TOSLINK Melns par 2.99€, ACT 0.5 metre LSZH Multimode 50/125 OM2 fiber patch cable duplex with SC connectors par 3.49€, TV antenu piederumi F ligzda par 3.49€, Deltaco LCST-4M optisko šķiedru kabelis 2x LC 2x ST OM1 Oranžs par 3.49€

warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warranty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!