{{cartItem.product.categoryName}}
{{cartItem.product.title}}
{{getCartItemOfferAppliedPrice(cartItem, cartItemOffer) | formatAmount}}
Summa:
{{sum | formatAmount}}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Idejas dāvanām

Dāvanu izvēle - atbildīgs uzdevums, kurš, diezgan bieži, parādās mūsu dzīvēs. Vienmēr, gribas uzdāvināt kaut ko tādu, kas būs noderīgs, nevis tikai kādu nieku, kurš jau tajā pašā dienā tiks nomests stūrī. Tāpēc, ir svarīgi, dāvanu meitenei, mammai, puisim vai kādam citam svarīgam cilvēkam, sākt gatavot jau laicīgi.

Mēs iesakām idejas dāvanām sākt apdomāt vismaz 2-3 mēnešus pirms svētkiem. Tas sniegs laiku visu apdomāt un izvēlēties vislabāko variantu. Pēc šādas loģikas, jaungada dāvanu ir jāsāk meklēt jau novembrī. Dāvanu Valentīna dienai- decembrī, janvārī, 8. martam - janvāri, utt. Svarīgi, ir ņemt vērā arī citus svētkus un pasākumus. Piemēram, daudzi lielveikali rīko “melnās piektdienas” izpārdošanas. Izmantojot šādas iespējas, Jūs varēsiet iegūt jaungada dāvanas par vislabākajām cenām.

Kā pareizi izvēlēties dāvanu?

Dāvana vīrietim vai sievietei atrodas daudz ātrāk, ja apsverat, ko tieši zināt par šo cilvēku raksturu, ieradumiem, hobijiem un darbu. Nopirkt dāvanu, ar šāda veida informāciju, ir daudz vienkāršāk. Ideāla situācija - kad ir zināms cilvēka hobijs. Šādos gadījumos dāvanu iegāde ir pavisam vienkārša. Bet ja Jums nav šādas informācijas, tad pievērsiet uzmanību sekojošajiem punktiem: Ņemiet vērā cilvēka raksturu. Mierīgam cilvēkam diez vai patiks lēciens ar izpletni vai kāda cita veida ekstremālā atpūta. Pievērsiet uzmanību cilvēka dzīves stilam. Ja šis ir cilvēks, kurš lielāko daļu sava laika pavada mājās, tad viņš 100% būs priecīgs par dāvanu, kura palīdzēs uzlabot ērtumu un mājīgumu. Mēģiniet atcerēties kopā pavadītos laikus. Iespējams, ka no tā rodas ideja dāvanai, kuru sapratīsiet tikai jūs un atgādinās par pagājušiem piedzīvojumiem.

Un, pats galvenais, vienmēr, paļaujaties uz savu intuīciju, jo tā pateiks priekšā kāda būtu ideāla dāvana draugam, meitenei vai puisim.

Austiņas

Austiņas

Cena no:
2.25 €
Masažieri

Masažieri

Cena no:
4.99 €
Svari

Svari

Cena no:
4.99 €
Kafijas automāti

Kafijas automāti

Cena no:
9.49 €
Spēļu konsoles

Spēļu konsoles

Cena no:
2.99 €
Portatīvie skaļruņi

Portatīvie skaļruņi

Cena no:
2.99 €
warranty
14 dienu laikā var atgriezt preci Pirkums neapmierina? Tā nav problēma. Preci varat atgriezt 14 dienu laikā!
shipping
Ātra piegāde Mēs piegādāsim pirkumu pēc iespējas ātrāk līdz jūsu durvīm vai piegādes vietai!
payment
Drošs maksājums Skaidrā naudā vai ar VISA / MasterCard. Ar bankas pārskaitījumu vai līzingu.
warranty
Produkta verifikācija Pirms izsniegšanas mēs pārbaudām katra pasūtījuma kvalitāti!