JBL skaļruņi un austiņas tīrai un dziļai skaņai!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
AWTOOLS AW57110 auto spodrinātāja aksesuārs
AWTOOLS AW57110 auto pulēšanas aksesors ir poliuretāna putu pulēšanas spilventiņš uz plastmasas pamatnes ar M14 vītni. Svars aptuveni 80 g. Tas ir paredzēts lietošanai ar leņķa slīpmašīnām un urbjmašīnām, lai pulētu un izlīdzinātu automašīnu laku. Putu struktūra notur ūdeni, kas palīdz novadīt siltumu, kas rodas pulēšanas procesā, un samazina pārkaršanas risku.
Poliuretāna putas nodrošina vienmērīgu kontaktu ar līkumainām un plaknēm virsmām, samazinot skrāpējumu rašanās iespējamību. Plastmasas pamatne ar M14 vītni nodrošina drošu stiprinājumu plaši izplatītiem instrumentiem. Zems svars padara darbu ērtāku ilgstošā lietošanā, savukārt ūdeni uzsūcošā struktūra palīdz temperatūras regulācijā pie pulēšanas vietas.
Piestipriniet AWTOOLS AW57110 pulēšanas spilventiņu pie saderīga instrumenta, izmantojot M14 vītni, un pārliecinieties par drošu nostiprināšanu pirms darba uzsākšanas. Izvēlieties zema abrazivitātes polirpastu vai pulēšanas pieniņu atbilstoši virsmas stāvoklim. Strādājiet ar mērenu ātrumu un vieglu vai vidēju spiedienu, nepārtraukti pārvietojot spilventiņu pa virsmu, lai novērstu pārkaršanu. Ja nepieciešams, pievienojiet nelielu daudzumu ūdens vai polirošanas šķīduma saskaņā ar polirošanas līdzekļa ražotāja norādījumiem.
Lietojiet kopā ar zema abrazivitātes sastāviem, izvairieties no pārmērīga ātruma vai spiediena, regulāri tīriet spilventiņu darba laikā, lai saglabātu vienmērīgu efektivitāti un aizsargātu laku.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}