{{ totalProductsCount }}

Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)

Summa:
{{sum | formatAmount}}

Jūsu grozs ir tukšs

Analogi un līdzīgi modeļi precei BlueOptics QSFP28 AOC 01FT724 100GBASE-SR4 10 m

BlueOptics QSFP28 AOC 01FT724 100GBASE-SR4 10 m Photo 1

Zemāk apskatāmi līdzīgi modeļi un alternatīvas pēc šīs preces parametriem

Aktīvais optiskais kabelis (AOC) BlueOptics QSFP28 saderīgs ar IBM 01FT724 100GBASE-SR4 100GbE Infiniband 10 m
Īss apraksts: BlueOptics QSFP28 AOC, saderīgs ar IBM (01FT724), ir 10 m aktīvais optiskais kabelis 100GBASE-SR4 lietojumiem. Nodrošina QSFP28 savienojumu 100 GbE un Infiniband pār multimodālā šķiedra, piemērots augstas ātruma īsiem datu centra savienojumiem un starp slēdžiem vai serveriem.
Ražotājs: BlueOptics
Kategorija: Tīkla vadi
warranty
14 dienas preces atgriešanai Mēs esam pārliecināti par kvalitāti, bet, ja pirkums neder — jums ir 14 dienas, lai mierīgi atgrieztu preci.
shipping
Ātra piegāde Saņemiet pasūtījumus maksimāli ātri — līdz pašām durvīm, uz pakomātiem vai saņemšanas punktiem visā Latvijā un ES.
payment
Droši maksājumi Maksājiet tā, kā jums ērtāk: skaidrā naudā, ar VISA, MasterCard, Apple Pay, Google Pay, bankas pārskaitījumu vai 0% līzingu.
warranty
Kvalitāte kopš 2008. gada AiO.lv darbojas tirgū jau vairāk nekā 18 gadus un ir ieguvis uzticību — vairāk nekā 6000 patiesu pozitīvu atsauksmju Google.