Jaudīgas EcoFlow stacijas enerģijai jebkurā vietā!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Atmiņas modulis Corsair Dominator Titanium DDR5 64GB 6400MHz
Corsair Dominator Titanium DDR5 64GB 6400MHz (CMP64GX5M2B6400C32W) ir divu moduļu komplekts (2×32 GB) paredzēts augstas veiktspējas darbvirsmas sistēmām. Tas apvieno kaltētu alumīnija siltuma izkliedētāju konstrukciju un īpašu augstas veiktspējas plates dizainu, lai nodrošinātu stabilu signālu kvalitāti, atbalstu agresīvām sinhronizācijas vērtībām un uzticamu darbību DDR5‑6400 režīmā ar CAS latentumu 32 un barošanas spriegumu 1,4 V. Optimizēts mūsdienu Intel procesoriem un DDR5 mātesplatēm, piemērots spēlēm, video apstrādei un intensīvai daudzuzdevumu darbībai.
Dominator Titanium komplekts izmanto kvalitatīvus materiālus un rūpīgi atlasītas atmiņas mikroshēmas, kas nodrošina konsekventu darbību pie augstām frekvencēm. Patentētā CORSAIR DHX dzesēšanas sistēma dzesē gan mikroshēmas, gan plates zemes slāni, uzlabojot siltuma izkliedi slodzes laikā. Intel XMP 3.0 atbalsts un CORSAIR iCUE programmatūra ļauj ātri iestatīt profilu un uzraudzīt sistēmas parametrus, bet maināmie augšdaļas vāciņi nodrošina vizuālu pielāgojamību un papildu dzesēšanas iespējas.
Uzstādiet abus 288‑pin DIMM moduļus atbilstošajos DDR5 slotos uz saderīgas mātesplates, ievērojot mātesplates norādījumus par kanālu izvietojumu un aiztverēm. BIOS/UEFI aktivizējiet Intel XMP 3.0, lai ātri pielietotu vēlamo 6400 MHz profilu, vai pielāgojiet XMP profilus caur CORSAIR iCUE atkarībā no uzdevuma. Pārliecinieties, ka sistēmas barošana un dzesēšana atbilst 1,4 V darbības prasībām, un uzraugiet temperatūru sākotnējā darbības laikā.
Izmantot ar mātesplatēm un procesoriem, kas atbalsta DDR5 un XMP/EXPO profilus. Instalēt moduļus pāros, lai saglabātu divkanālu darbību. Pārkārtošanas gadījumā veikt stabilitātes testus un kontrolēt spriegumu un temperatūru; ja tiek izmantoti trešo pušu dzesēšanas risinājumi vai maināmi augšdaļas vāciņi, pārbaudīt korpusa vietu.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}