Filtri, kuriem uzticas. Tīrs ūdens katru dienu.
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
ELS Elektrotechnika TKI10-12 izolēta vada uzmava 10 mm²
ELS Elektrotechnika TKI10-12 izolētais vadu uzgalis ir profesionāls komponents, kas paredzēts 10 mm² daudzdzīslu vara vadu drošai savienošanai. Aptverot atsevišķās vada dzīslas, šis uzgalis novērš to atšķetināšanos un nodrošina vienmērīgu, uzticamu elektrisko kontaktu, ievietojot vadu spaiļu blokos, automātiskajos slēdžos vai citos elektriskajos savienotājos. Tā izturīgā konstrukcija nodrošina ilgtermiņa stabilitāti gan rūpnieciskās, gan sadzīves elektroinstalācijās.
Galvenā šī izolētā uzgaļa izmantošanas priekšrocība ir ievērojams savienojuma drošības un izturības uzlabojums. Integrētā izolācijas manžete nodrošina mehānisko aizsardzību un novērš nejaušus īssavienojumus, nosedzot pārejas punktu starp vada izolāciju un vadītāju. Turklāt uzgalis nodrošina, ka visas vada dzīslas tiek turētas kopā, kas samazina kontakta pretestību un novērš vaļīgas dzīslas, kas bieži izraisa pārkaršanu vai mehāniskus bojājumus skrūvju spailēs.
Šis uzgalis nav piemērots monolītiem (cietajiem) vadiem, jo tas ir īpaši izstrādāts daudzdzīslu vadītāju savienošanai un aizsardzībai. To nevajadzētu izmantot arī vidēs, kur temperatūra vai ķīmiskā iedarbība pārsniedz plastmasas izolācijas materiāla pieļaujamās robežas.
Lai izmantotu uzgali, vispirms noņemiet izolāciju no vada gala atbilstošā garumā. Ievietojiet atsegtās daudzdzīslu vadītāja dzīslas uzgaļa metāla caurulītē, līdz tās ir pilnībā iekšā. Izmantojiet profesionālu presēšanas instrumentu, kas paredzēts vadu uzgaļiem, lai droši saspiestu metāla uzmavu ap vadu. Pēc saspiešanas vads ir gatavs ievietošanai spaiļu blokā un nostiprināšanai.
Vienmēr pārliecinieties, ka strāva ir atslēgta pirms jebkādu elektroinstalācijas darbu veikšanas. Izmantojiet tikai kalibrētus presēšanas instrumentus, lai iegūtu hermētisku savienojumu, kas novērš oksidāciju un nodrošina optimālu vadītspēju ilgtermiņā.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}