Dreame putekļsūcēji ātrai un efektīvai tīrīšanai!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
RS-232 printera kabelis ESEN DK234SW15, melns, 15 ft (4,57 m)
ESEN DK234SW15 ir RS-232 seriālais kabelis, paredzēts printeru un citu RS-232 ierīču pieslēgšanai. Kabelis ir melns un 15 pēdu (4,57 m) garš, nodrošinot papildu attālumu darbvirsmai un tirdzniecības vietu iekārtojumiem, atbalstot standartizētu RS-232 seriālo datu pārraidi starp datoriem, termināļiem un saderīgiem printeriem.
Garāks kabelis samazina nepieciešamību pārvietot ierīces. Standarta RS-232 vadu savienojums nodrošina plašu saderību ar vecākām printeru un seriālajām ierīcēm. Melnais apvalks saglabā neitrālu izskatu, piemērotu birojiem un tirdzniecības vietām.
Pieslēdziet viena gala kabeli RS-232 seriālajā portā printerī, bet otru gala — datorā vai terminālī. Pārliecinieties, ka savienotāji ir cieši nostiprināti, un konfigurējiet hostierīcē seriālā porta parametrus (baudreitis, paritāte, datu biti un stop biti) atbilstoši printera iestatījumiem.
Lai samazinātu traucējumus un mehānisku nolietojumu, maršrutējiet kabeli prom no augstsprieguma kabeļiem un lielas kustīgas aprīkojuma daļām. Ja rodas komunikācijas problēmas, pārbaudiet savienotāju piegulumu un kabeļa integritāti.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}