Atlaides palīdzēs ietaupīt laiku un naudu!
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Evelatus grāmatiņas tipa aizsargvāks priekš Xiaomi Redmi A1 / A2 — melns
Evelatus grāmatas tipa aizsargvāks Xiaomi Redmi A1 / A2 — melns ir folio stila vāks, kas aizsargā tālruņa ekrānu un aizmuguri, vienlaikus saglabājot piekļuvi portiem, kamerai un pogām. Vāks ir paredzēts Xiaomi Redmi A1 un Redmi A2 modeļiem un nodrošina ikdienas aizsardzību pret skrāpējumiem un nelieliem triecieniem. Melnais toņs nodrošina pieklusinātu izskatu, kas piemērots ikdienas un darba lietošanai.
Grāmatas tipa konstrukcija nodrošina pilnvērtīgu priekšējās daļas aizsardzību ar salokāmu vāku, kas aizsargā displeju, kad tas nav lietošanā, un vienlaikus ļauj ierīcei darboties, kad vāks ir atvērts. Precīzi izgriezumi kameras, uzlādes porta un pogu piekļuvei saglabā visas funkcijas bez nepieciešamības noņemt vāku. Vāks uzlabo ierīces turēšanu un samazina virsmas skrāpējumu un nelielu kritienu risku. Plāns profils saglabā ierīces ērtu nēsāšanu kabatā.
Novietojiet tālruni tā, lai tas sakristu ar iekšējo apvalku vai stiprinājuma vietām vāka iekšpusē, un viegli piespiediet, lai ierīce stingri nostiprinātos. Aizveriet priekšējo vāku, lai aizsargātu ekrānu, kad tālrunis netiek lietots, un atveriet to, lai veiktu ierastās darbības. Izmantojiet izgriezumus, lai pievienotu lādētāju, lietotu kameru un piekļūtu pogām bez vāka noņemšanas. Tīriet ārējo virsmu ar mīkstu, sausu vai nedaudz mitru drāniņu; izvairieties no agresīviem ķīmiskiem līdzekļiem.
Lai nodrošinātu optimālu aizsardzību, pirms tālruņa uzstādīšanas noņemiet putekļus un smalkus gružus no vāka iekšpuses, lai izvairītos no skrāpējumiem. Regulāri pārbaudiet vāka stāvokli un nomainiet to, ja redzams nodilums, kas var samazināt aizsardzības efektivitāti.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}
{{ productComparisonGenerationError }}