Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Tīkla kabelis Goobay 74304 RJ-45 Cat6a 0.15m Balts
Tīkla kabelis Goobay 74304 RJ-45 Cat6a 0.15m Balts
Grozā {{totalProductsCount}} prece(s)
Jūsu grozs ir tukšs
Tīkla kabelis Goobay 74304 RJ-45 Cat6a 0.15m Balts
Atstājiet savu adresi - tiklīdz produkta cena samazināsies, jūs uzreiz par to uzzināsiet.
Tīkla kabelis Goobay 74304 RJ-45 Cat6a 0.15m Balts
Tīkla kabelis Goobay 74304 RJ-45 Cat6a 0.15m Balts
Goobay 74304 ir īpaši plāns Cat6a tīkla kabelis ar garumu 0,15 m un U/FTP (pāru atsevišķs folijas aizsargs + kopējais ekrāns) aizsardzību. Kabelis ir paredzēts kompaktiem savienojumiem — saīsinātie savienotāji un plānais profils samazina materiāla apjomu serveru skapjos un patch panelēs, nodrošinot atbilstību 10/100/1000Base-T(X) standartam. Baltā TPE apvalka un zeltītu RJ-45 kontaktu kombinācija nodrošina uzticamus savienojumus un tīru izskatu.
Saīsinātie RJ-45 savienotāji un plānākas vara vadītāju šķērsgriezums uzlabo gaisa cirkulāciju blīvos skapjos, samazinot siltuma uzkrāšanos salīdzinājumā ar parastajām kabelēm. U/FTP ekrāns samazina elektromagnētiskos traucējumus, nodrošinot stabilus ātrgaitas savienojumus, savukārt mīkstais TPE apvalks un zeltītie kontakti uzlabo elastību un savienojuma izturību.
Ievietojiet zeltītos RJ-45 savienotājus attiecīgajos Ethernet portos, līdz tie nofiksējas ar klikšķi. Kabeli 0,15 m izmantojiet īsiem savienojumiem starp komutatoriem, patch panelēm un serveriem blīvos skapjos. Nepieļaujiet spēcīgas saliekšanas un saspiestus laidus, lai saglabātu ekrāna efektivitāti un signāla kvalitāti.
Lai nodrošinātu labāku gaisa plūsmu un samazinātu siltuma uzkrāšanos serveru skapjos, izvietojiet vairākus īsus Goobay 74304 kabeļus paralēli bez ciešas saišu sasaistes; pārbaudiet portu savietojamību un pārliecinieties, ka savienotāji ir pilnībā iestiprināti, lai saglabātu Cat6a veiktspēju un ekrāna priekšrocības.
{{highlightedFeature.featureTitle}}:
{{getProductFeatureValueById(product, highlightedFeature.featureId)}}